Szukaj

Marina zabrała Liama na imprezę do przyjaciół. Gwiazda nie rozstaje się z synem nawet na chwilę

Marina z synem

Marina z synem

Marina Łuczenko z Liamem imprezuje ze znajomymi

Życie Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego odwróciło się o 180 stopni, gdy na świat przyszedł ich syn, Liam Szczęsny. Chłopiec urodził się pod koniec czerwca, a ciąża wokalistki niemal do samego końca była wielką tajemnicą. Dopiero gdy paparazzi przyłapali ją na zakupach z mamą, demaskując krągły brzuszek, gwiazda i jej ukochany zdecydowali się poinformować świat o tym, że ich rodzina niedługo się powiększy. Teraz korzystają z zasłużonego odpoczynku i spędzają czas z przyjaciółmi.

Choć Marina wyraźnie idzie w ślady Anny Lewandowskiej i nie zamierza pokazywać swojego synka w całej okazałości, mały Liam zadebiutował na nagraniu z grilla, którego małżeństwo urządziło ze swoimi znajomymi. Na InstaStory gwiazdy można zobaczyć, jak relaksuje się w towarzystwie koleżanek – jedna z nich w zaawansowanej ciąży, druga z wózkiem, wszystkie trzy roześmiane. W tle słychać rozmowy i muzykę, najwyraźniej całe towarzystwo bawiło się znakomicie.

Nie ma wątpliwości, że za sterami aparatu stał Szczęsny, który obecnie każdą chwilę poświęca swojej ukochanej żonie i pierworodnemu synowi. Dumny tatuś na swoim profilu na Instagramie po narodzinach Liama udostępnił poruszający wpis:

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn – Liam!
Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje!

Dobrze widzieć ich takich szczęśliwych.

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka! Ale jest do niej podobny!

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Marina najlepsze zostawiła na koniec! Pochwaliła się ciążową sesją! Tak pięknej sukni nie miała nawet na swoim greckim ślubie


Marina Łuczenko z synem Liamem na imprezie u przyjaciół

Marina Łuczenko z synem Liamem na imprezie u przyjaciół

Marina Łuczenko z synem Liamem na imprezie u przyjaciół

Marina Łuczenko z synem Liamem na imprezie u przyjaciół

Baby shower Mariny

Baby shower Mariny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×