Szukaj

Marina pokazała syna w pełnej okazałości! Liam właśnie skończył cztery miesiące!

Marina Łuczenko z synem Liamem

Marina Łuczenko z synem Liamem

Jak wygląda syn Mariny i Wojtka Szczęsnego?

Marina i Wojciech Szczęsny pod koniec czerwca zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Liam, który błyskawicznie stał się jedną z najmłodszych i najbardziej zagadkowych postaci w polskim show-biznesie. Każde zdjęcie chłopca, które młoda mama publikuje na Instagramie, w mig trafia na czołówki portali plotkarskich.

Dzięki skrupulatnej relacji Mariny możemy zobaczyć, jak szybko rośnie jej syn. Liam dzisiaj skończył 4 miesiące, więc z tej okazji gwiazda hitu On My Way zdecydowała się umieścić zdjęcie, na którym zaprezentowała swojego małego przystojniaka w pełnej okazałości.

Chłopiec leży na brzuchu na wygodnej macie, zatem nadal nie wiemy, jak wygląda jego twarz. Tyle jednak wystarczyło, by zwrócić uwagę na jego modną stylizację. Marina, która uchodzi za jedną z najbardziej stylowych WAGs na świecie, a której urodą i głosem nie tak dawno zachwycały się zagraniczne media, z pewnością wybiera dla swojego okruszka ubrania od najlepszych projektantów.

Moda modą, jednak dla Mariny ważny jest przede wszystkim czas wspólnie spędzony z dzieckiem. Kluczowe dla rozwoju malucha są angażujące go zabawy, dlatego też Łuczenko poprosiła swoje fanki o propozycje ciekawych gier dla jej syna:

Nasz maluszek kończy dzisiaj 4 miesiące. A Wy jak spędzacie czas z Waszymi pociechami? Macie jakieś pomysły na wspólne zabawy? – napisała.

Internauci błyskawicznie ruszyli z pomocą, dzięki nim Marina może przebierać w poradach na kolejny miesiąc. Może wówczas zdecyduje się zaprezentować światu twarz swojego dziecka. Sądząc po urodzie rodziców, Liam musi być wyjątkowo pięknym chłopcem.

Marina z synem odwiedzili Wojciecha Szczęsnego! Polecieli do niego prywatnym samolotem

Nareszcie. Marina pokazała obfitą relację ze swojego baby shower! Były gwiazdy, luksusowe gadżety i tort jak z filmu!

Marina zabrała Liama na imprezę do przyjaciół. Gwiazda nie rozstaje się z synem nawet na chwilę


Liam Szczęsny – jak wygląda syn Mariny, który skończył 4 miesiące?

Liam Szczęsny – jak wygląda syn Mariny, który skończył 4 miesiące?

Marina i Liam mają prywatny samolot

Marina i Liam mają prywatny samolot

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z Liamem

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z Liamem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×