Szukaj

Marina zakasowała zagraniczne WAGs na świątecznym balu Juventusu! Na swoją stylizację wydała fortunę! Efekt powala!

Marina Łuczenko bal świąteczny

Marina i Wojciech Szczęsny na świątecznej imprezie Juventusu

Marina Łuczenko na balu świątecznym Juventusu Turyn w bardzo drogiej stylizacji. Żona Wojciecha Szczęsnego pokazała zdjęcie z imprezy włoskiego klubu. Jak się ubrała? Na jakie marki postawiła? Zobacz stylizację artystki.

Jak Marina ubrała się na bal świąteczny Juventusu?

Drużyny piłkarskie przed świętami organizują imprezy z udziałem swoich piłkarzy i ich partnerek. Niedawno pokazywaliśmy wam zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich z przyjęcia Bayernu Monachium. Teraz przyszła pora na Marinę Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para błyszczała na imprezie Juventusu Turyn, w którym na co dzień gra mąż pięknej wokalistki.

Marina swoją stylizacją zakasowała wszystkie włoskie WAGs. Gwiazda wystylizowana jak na okładkę Vogue’a zachwyciła swoim odjechanym kompletem, na który złożyły się ubrania zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów, jakie częściej podziwiamy u zagranicznych gwiazd, niż na polskim podwórku.

Gwiazda hitu On My Way miała na sobie czarny total-look: top Roland Mouret, awangardową spódnicę 3.1 Phillip Lim oraz wystrzałowe kozaki z BESTBRANDSSHOP.

Szalony wieczorowy komplet Mariny pięknie tonował elegancki, czarny garnitur Wojciecha. Para wyglądała zjawiskowo i w zasadzie gdyby nie opis pomyślelibyśmy, że zdjęcie pochodzi z wczorajszej gali British Fashion Awards 2018, niż z balu świątecznego włoskiego klubu.

Jak wam się podoba stylizacja Mariny?

Niewyobrażalny międzynarodowy sukces Mariny Łuczenko! Wykosiła największe zagraniczne ślicznotki!

Syn Mariny już gra w piłkę nożną! Dumna mama pokazała jak śliczny Liam naśladuje swojego ojca-bohatera!

Cały świat zaniemówił! Meghan Markle z wielkim brzuchem ciążowym największą niespodzianką na gali Fashion Awards 2018! Skradła całe show!


Lubisz styl ubierania się Mariny Łuczenko?

×