Szukaj

Marina przeszła samą siebie! Zmieniła fryzurę i wygląda jak światowa gwiazda!

Marina upięte włosy

Marina upięte włosy

Marina w upiętych włosach

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała sesję zdjęciową, która powstała w Hiszpanii. Gwiazda upięła włosy i założyła na głowę opaskę. Zmysłowa poza zachwyciła nie tylko internautów, ale nawet ją samą. Zobacz, jak genialnie wypadła na najnowszym zdjęciu.

Marina od początku swojej kariery uwodzi słuchaczy pięknym głosem i zniewalającą urodą. Nad wdziękiem (i dźwiękiem) gwiazdy nieustannie rozpływają się media w kraju i za granicą. Śliczna wokalistka niedawno została okrzyknięta jedną z najatrakcyjniejszych WAGs na świecie. Żona Wojciecha Szczęsnego nie ma sobie równych jeśli chodzi o urodę i wyczucie stylu, i wszystko wskazuje na to, że szybko nie odda korony najpiękniejszej, czego najlepszym dowodem jest jej najnowsze zdjęcie.

Na Instagramie pojawiła się zapowiedź sesji zdjęciowej Mariny, która powstała w Hiszpanii. Artystka w promieniach słońca zaprezentowała się z najlepszej strony. Gwiazda jest świetnie wystylizowana, a główną uwagę przykuwa jej nowa, mozolnie ułożona fryzura. Tym razem wokalistka upięła włosy w stylu gwiazd starego francuskiego kina, a na głowę założyła opaskę. Widok oczarował nie tylko fanów, ale nawet samą zainteresowaną!

Te zdjęcia to jakiś odlot – skwitowała swoją zmysłową fotografię Marina.

I ciężko się z nią nie zgodzić. Zobaczcie jaka jest piękna!

Marina Łuczenko przestraszona zachowaniem syna. Konieczna była pomoc lekarza

Tabloidy szaleją, a WAGs się śmieją! Marina i jej przyjaciółki mają ubaw, że hej! [WIDEO]

Tabloid apeluje do Michała Wiśniewskiego! Jego nowa partnerka jest ostra jak brzytwa! To większa skandalistka niż siostry Godlewskie razem wzięte!


Marina w upiętych włosach

Marina w upiętych włosach

Marina Łuczenko ma tatuaż na pośladku

Marina Łuczenko ma tatuaż na pośladku

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zabrali synka w podróż samolotem

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zabrali synka w podróż samolotem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×