Marina siedzi w starym, poplamionym dresie i zachwyca się swoim lookiem. „Chyba mój ulubiony”. Długo wstrzymywała się z publikacją zdjęć

Marina

Marina

Marina nadaje wprost z Turynu. Siedzi tam na kanapie w starym poplamionym dresie. Mimo to zachwyca się swoim wyglądem! Zdjęcia.

Marina od lat jest obecna na scenie muzycznej. Jej popularność jeszcze bardziej umocniło małżeństwo z Wojciechem Szczęsnym. Cały czas wspiera męża i bardzo mu kibicuje. Tak było między innymi podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. W weekend wokalistka reprezentowała męża podczas Gali Mistrzostw Świata. Już po imprezie gorzko skomentowała brak wyróżnienia dla Wojciecha.

Spoko Marina, ja też myślałam ze Wojtek będzie w top 10 i ze cię zobaczę jak odbierasz nagrodę.. Niemniej jednak wyglądasz obłędnie jak zawsze! Dla nas TOP i ty i Wojtek  jesteście super i buziaki – napisała jej jedna z fanek.

Adresatka tej wypowiedzi zgodziła się z internautką.

 Sądząc po okrzykach na sali też tak myślałam – odpisała.

Żona Wojtka zdążyła wrócić do ich domu w Turynie. Wczoraj para zamieściła na Instagramie relację ze wspólnego wyjścia po włoskim mieście. Szczęsny najwidoczniej akurat miał dzień wolny od treningów w Juventusie.

Marina w poplamionych starych dresach

Dziś na profilu Mariny zagościł nowy materiał. Piosenkarka o ukraińskich korzeniach rozpisała się w nim o tym, co akurat robi. Zdradziła, że siedzi w poplamionych starych dresach na kanapie i ogląda stare zdjęcia, z których publikacją długo zwlekała.

Siedzę sobie właśnie na kanapie w Turynie, w starym poplamionym dresie i wyskoczyło mi to zdjęcie z mojego jednego z ostatnich wyjść… i tak sobie myślę, ale ładnie wyglądałam. Piękny look, chyba mój ulubiony minionego roku. Nie wstawiłam z niego żadnego zdjęcia to sobie teraz wstawie, a co – doceniła swój wygląd na odgrzebanych przez siebie ujęciach.

Zdjęcia wykonano podczas pokazu Macieja Zienia z listopada ubiegłego roku. Trudno nie przyznać Marinie racji: rzeczywiście w satynowej, dopasowanej sukni wyglądała świetnie. Jej look uzupełniały srebrne kolczyki, pierścionek i wysokie obcasy.

W trakcie przywołanego wydarzenia reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z żoną Wojciecha i zadać jej kilka pytań.

Zobaczcie, co mówiła w rozmowie z naszym portalem:


Marina - pokaz Macieja Zienia

Marina - pokaz Macieja Zienia

Marina

Marina

Marina

Marina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×