Szukaj

Marina dosadnie odpowiada na krytykę jej zdjęć w skąpym bikini. Wideo z Wojtkiem na długo pozostanie w pamięci hejterów

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina opublikowała wideo w odpowiedzi na nieprzychylne komentarze dotyczące jej zdjęć w bikini. Razem z Wojtkiem Szczęsnym dali znać, co o tym myślą.

Marina jeszcze kilka miesięcy temu przeżywała bardzo ciężkie chwile, które były wynikiem pandemii koronawirusa. Wojciecha Szczęsnego musiał poddać się przymusowej kwarantannie, po tym jak u jednego z zawodników Juventusu Turyn wykryto COVID-19, a ona i Liam w tym czasie byli w Warszawie. Rodzina przez kilka miesięcy skazana była na rozłąkę, co wszyscy bardzo mocno odczuli.

Piosenkarka bardzo tęskniła za mężem, a rozstanie z tatą bardzo przeżywał także ich synek. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło. Sportowiec wrócił swoich bliskich. Resztę izolacji spędzili w Polsce.

Gdy wszystko już wszystko powoli wróciło do normy, a Wojtek wraz z drużyną zdobył mistrzostwo Włoch, Marina bardzo przeżywała fakt, że w tym roku nie będzie mogła wybrać się na rodzinne wakacje. Jednak i tu się wszystko poukładało, a Szczęśni polecieli na wakacje do Grecji.

Marina nagrała wideo w odpowiedzi na hejt

Małżonkowie wypoczywają na wyspie Mykonos i od kilku dni możemy podziwiać piękne kadry i relacje z ich wakacji. Widać, że artystka z utęsknieniem czekała na ten moment.

Jednak jedno z jej zdjęć w bikini wywołało falę niepochlebnych komentarzy. Wokalistka pokazała trochę więcej ciała, a niektórzy z internautów byli oburzeni, że matce i żonie nie wypada tak się obnażać.

Marina postanowiła dać odpór hejtowi i razem ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym nagrała wideo, które jest odpowiedzią na słowa krytyki. Tańczy razem z ukochanym w tym samym bikini, które było powodem awantury w komentarzach. Chyba bardziej dosadnie nie mogli skomentować, co sądzą na temat hejtu pod poprzednim postem.

Niektórych bardzo zbulwersowało moje zdjecie w stroju kąpielowym, dlatego dziś chciałam pokazać, co o tym myślimy.

Jak widać na wideo, Wojtek Szczęsny jest dumny z figury żony, a Marina nie zamierza ukrywać tego, jak jest zgrabna, bo według niektórych nie wypada.


Marina nagrała wideo z Wojtkiem Szczęsnym

Marina nagrała wideo z Wojtkiem Szczęsnym

Marina na Mykonos

Marina na Mykonos

Marina na Mykonos

Marina na Mykonos

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×