Szukaj

Gwiazdy gratulują Marinie i Wojciechowi Szczęsnemu! Najpiękniejszy wpis zamieściła Anna Lewandowska

Marina urodziła. Gratulacje gwiazd

Marina urodziła. Gratulacje gwiazd

Marina urodziła. Gwiazdy gratulują

Pod koniec czerwca Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Para przez długi czas ukrywała szczęśliwą wiadomość przed światem. Internauci dowiedzieli się o niej, kiedy brzuszek Mariny był już wyraźnie widoczny. Teraz nadszedł czas na szczęśliwe rozwiązanie. Mały Liam przyszedł na świat 30 czerwca w Warszawie, czym para pochwaliła się na portalach społecznościowych. Gratulacje zaczęły spływać z wielu stron, w tym także od gwiazd.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marina urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

W środę Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagrama wstawiła wzruszający wpis, który w mgnieniu oka zdobył tysiące polubień:

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

Post zalała lawina komentarzy. Wśród nich można wyłapać wpis od Anny Lewandowskiej, z którą Szczęsna pozostaje w dobrych relacjach:

Witaj w gronie Mam Marinka. Witamy Malutkiego – napisała trenerka Polek.

Antek Królikowski natomiast zaznaczył, że jest „o jeden cud więcej na świecie”, a Ewa Farna oprócz syna, gratulowała również zachowania tej informacji w tajemnicy. Agnieszka Hyży zaś życzyła, by maluszek „rósł zdrowo i pięknie”. Gratulacje złożyli też m.in. Maja Bohosiewicz, Maffashion, Joanna Jabłczyńska, Maja Sablewska oraz Patrycja Kazadi.

Ciepłych komentarzy nie brakowało także na profilu Wojtka Szczęsnego, a wśród wpisów znalazły się powinszowania od piłkarzy, takich jak m.in. Jack Wilshere oraz Kevin Strootman.

Gratulujemy jeszcze raz!

Wojciech Szczęsny pierwszy raz o ciąży Mariny. Ostro skomentował medialną nagonkę: „Jeśli ktoś narazi życie mojego dziecka…” [WIDEO]

Marina ma dość! Wystosowała mocne oświadczenie w sprawie swojej ciąży!


Marina urodziła syna

Marina urodziła syna

Marina odbiera gratulacje od gwiazd po porodzie

Marina odbiera gratulacje od gwiazd po porodzie

Marina – mecz Polska-Kolumbia

Marina – mecz Polska-Kolumbia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×