Marina Łuczenko w zaawansowanej ciąży kibicuje mężowi przed Mundialem 2018! Jej ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi

Marina, Wojciech Szczęsny, Mundial 2018

Marina, Wojciech Szczęsny, Mundial 2018

Marina Łuczenko z dużym brzuszkiem na meczu

Marina Łuczenko to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs. Piosenkarka regularnie pojawia się na meczach, kibicując drużynie, w składzie której znajduje się jej mąż, Wojciech Szczęsny. Wczoraj pojawiła się na Stadionie Narodowym, a fragmenty z meczu Polska-Litwa wrzucała na swój profil na Instagramie.

Wczorajszy mecz towarzyski był ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed najważniejszym piłkarskim wydarzeniem ostatnich czterech lat, czyli Mundialem 2018. Nic więc dziwnego, że polska kadra robiła wszystko co w jej mocy, aby spotkanie to wygrać i następnego dnia z podniesionym czołem udać się w kierunku Moskwy. Podopieczni Adama Nawałki spotkanie zakończyli wynikiem 4:0.

Grę naszej reprezentacji oglądało tysiące widzów na Stadionie Narodowym i jeszcze więcej przed ekranem telewizorów. Jedną z obserwujących była żona Wojciecha Szczęsnego, Marina. Na swoim profilu artystka pokazała wspólne zdjęcie ze znajomymi, na których wyglądała na dumną z gry swojego męża. Przy okazji Marina pokazała swój ciążowy brzuszek, który już nie jest dla niej powodem do ukrywania, a wręcz przeciwnie – chętnie chwali się swoim szczęściem.

Przypomnijmy, że Marina i Wojciech Szczęsny pobrali się dwa lata temu. Od tego czasu są nierozłączni. W tym roku spodziewają się pierwszego dziecka. Według nieoficjalnych informacji, maluszek na świecie pojawi się już w te wakacje.

Mundial 2026 odbędzie się aż w trzech krajach! Oficjalnie ogłoszono nowych gospodarzy!

Cudna Klara Lewandowska oczarowała pół Polski swoim kompletem w kraby! Kosztuje grosze! Wiemy, gdzie go kupić

Mundial 2018: Polska kadra wyleciała do Rosji w szampańskich nastrojach! Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia


Marina Łuczenko potwierdziła swoja ciążę, jest w szóstym miesiącu

Marina Łuczenko potwierdziła swoja ciążę, jest w szóstym miesiącu

Marina w ciąży na meczu Polska-Litwa

Marina w ciąży na meczu Polska-Litwa

Marina w ciąży na meczu Polska-Litwa

Marina w ciąży na meczu Polska-Litwa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×