Szukaj

Marina pokazała nowe zdjęcie Liama. Fani zaskoczeni, jaki już jest duży!

Marina, syn

Marina, syn

Marina obecnie przebywa na urlopie w Zakopanem. To fotografiami stamtąd raczy swoich fanów. Niedawno opublikowała fotografię synka. Liam jest już dużym chłopcem. Jak wygląda?

Marina właśnie przebywa na wakacjach w Zakopanem. Pochwaliła się już na swoim Instagramie pięknym zdjęciem ze spaceru z Liamem, na którym pozowała w luksusowej stylizacji. Teraz pokazała fotografię synka. Zobaczcie, jak on urósł!

Marina – nowe zdjęcie Liama. Ile już ma lat?

Marina urodziła synka 30. czerwca 2018 roku, a więc już w tym roku skończy dwa latka. Liam rośnie jak na drożdżach. Nowe zdjęcie z Zakopanego jest tego najlepszym dowodem.

Wokalistka szuka w stolicy Tatr różnych atrakcji dla siebie i synka. W niedawnym poście pytała, co ciekawego można tak robić z dzieckiem. Widocznie skorzystała z sugestii obserwujących i właśnie pochwaliła się fotografią z restauracji z pięknymi widokami, na Krupówkach .

Na zdjęciu Liam, w pasiastym sweterku, jasnych spodniach i stylowych butach, pozuje z Góralem. Wyraźnie zadowolony maluch siedzi z tubylcem na fotelu i jest w niego wpatrzony jak w obrazek. Ciekawe co mu tak zaimponowało? Może broda? Albo przecudny tradycyjny strój? Liam wyraźnie podrósł, ma już całkiem długie włoski i zapowiada się, że wzrost odziedziczy po słynnym tacie, Wojciechu Szczęsnym.

Chyba się polubili#liamszczęsny #ilovezakopane #zakopane #góral #familytime #mybaby

Ujęciem zachwyceni są fani. Zauważyli, jak bardzo urósł już synek gwiazdy. Jest ciekawym świata dwulatkiem.

  • Wow jaki wpatrzony, ciekawe co sobie teraz myśli.
  • Uroczo, też mam z Góralem pamiątkową fotkę.
  • Jaki Liam jest już duży!
  • Jaki slodziak, podejrzewam,ze z twarzyczki to cały Wojtek.
  • Przecudnie! – piszą obserwujący.

Zobacz także: To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]


Marina - nowa fotografia Liama

Marina - nowa fotografia Liama

Marina w szaliku Dior

Marina w szaliku Dior

Marina i Wojciech Szczęsny – święta Bożego Narodzenia 2019

Marina i Wojciech Szczęsny – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×