Marina przygotowuje Joannę Opozdę do macierzyństwa. Gwiazda o wsparciu, jakie otrzymuje od przyjaciółki

Joanna Opozda, Marina

Joanna Opozda, Marina

Joanna Opozda o macierzyńskich poradach od Mariny i innych koleżanek, które mają dzieci. Zobacz, co nam zdradziła.

Joanna Opozda wkrótce zostanie mamą. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka, którego ojcem jest jej mąż, Antek Królikowski. Para ma za sobą kryzys, który – jak się okazało – wzmocnił ich relację. 7 sierpnia pobrali się, a na ceremonii i weselu nie brakowało zaprzyjaźnionych z nimi gwiazd. Oboje są związani z show-biznesem, dlatego wśród bliskich im osób jest wiele znanych postaci.

Opozda od lat przyjaźni się z Mariną Szczęsną. Wielokrotnie mogliśmy oglądać ich wspólne wygłupy na domówkach czy zdjęcia z wyjazdów, na których obie kradły spojrzenia gości. Dziewczyny są na tyle blisko, że rozmawiają na najbardziej osobiste tematy. Joanna zdradziła nam, że żona Wojtka Szczęsnego służy jej radami dotyczącymi macierzyństwa.

Joanna Opozda o macierzyńskich poradach od Mariny

Marina sama od trzech lat jest mamą. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć i filmów z udziałem trzyletniego Liama. Synek piosenkarki ma już swoje grono fanów, do których zalicza się Joanna. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała nam, jak wspierają ją koleżanki:

Marina jest super mamą. Ja bardzo lubię jej synka Liama. Daje mi rady. Zresztą ja mam mnóstwo koleżanek, przyjaciółek. Chyba ostatnia się uchowałam w tym moim gronie, że jeszcze nie miałam dzieci. […] Przyjaciółki radzą mi i bardzo cenię te ich rady. Bo ja jestem trochę zielona w tym temacie. Chociaż coś tam staram się czytać i edukować, ale zobaczymy. Wyjdzie w praniu.

Cała rozmowa poniżej.


Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×