Szukaj

Marina pokazała pokoik Liama. Pluszowe królestwo robi wrażenie. Jest luksusowo

Marina niedawno pochwaliła się pokoikiem swojego synka Liama. To prawdziwe misiowe mini-królestwo. Pomieszczenie jest piękne.
Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina Łuczenko, to bardzo zajęta młoda mama, aktorka i piosenkarka. Pracuje na planie serialu, nad nową płytą, wychowuje synka i właśnie dla niego zawsze znajdzie czas. Znalazła też czas, żeby pięknie urządzić pokoik Liama.

Marina pokazała pokoik Liama – jak wygląda pomieszczenie?

Wiadomo, że Marina i Wojciech Szczęsny mają bardzo dobry gust. Pokazują to w stylizacjach, ale też urządzając mieszkanie. Na Instagramie możemy zerknąć, jak urządzili swoje wnętrza. Jest bardzo stylowo i przytulnie.

Marina nie pokazuje twarzy synka. Możemy jednak obserwować jego rozwój mimo tego faktu. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a jego rodzice zapewniają mu ku temu odpowiednie warunki. Na Instastory artystki możemy dokładnie obserwować etapy jego rozwoju, które jego mama skrzętnie filmuje. Będzie wspaniała pamiątka.

Liam ma swoje królestwo, w którym pełno jest pluszowych zwierząt i ozdób na ścianach. Królują misie i ciepłe, pastelowe kolory. Jest też popularne ostatnio wśród mam i dzieci tipi, które idealnie nadaje się na wszelkiego typu zabawy. Wypełniony poduszkami, może być bazą, miejscem odpoczynku, fortem, czym dusza i wyobraźnia dziecka zapragnie.

Wnętrza są urządzone w taki sposób, żeby przez moment rosnąć razem z Liamem. Z pewnością wspomagają rozwój chłopca, prowokując go do kreatywnych zabaw.

Marina - pokoik Liama

Marina – pokoik Liama, tipi

Trzeba jeszcze dodać, że wnętrze jest zdecydowanie kompatybilne z całym włoskim mieszkaniem Mariny i Wojtka, w którym przeważają jasne kolory i jest mnóstwo gustownych bibelotów.

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam?


Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Marina - pokoik Liama

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×