Marina i Wojciech Szczęsny żyją w warunkach, których nie powstydziliby się royalsi. Fani pieją z zachwytu na widok ich luksusowej willi

Marina, Wojciech Szczęsny i Liam

Marina, Wojciech Szczęsny i Liam

Marina pokazała na Instagramie ujęcia z willi. Tam naprawdę nie brakuje luksusów! W jakich warunkach mieszka wokalistka wraz z Wojtkiem Szczęsnym?

Marina szybko zaczęła karierę w show-biznesie. Już jako młoda dziewczyna zaczęła tworzyć muzykę. Szybko ugruntowała sobie pozycję na rynku, a stała jeszcze bardziej znana, gdy weszła w związek z Wojciechem Szczęsnym, zostając jedną z tzw. WAGs.

Przed kilkoma dniami para obchodziła 6. rocznicę ślubu. Małżonkowie, przypomnijmy, sakramentalne „tak” powiedzieli sobie podczas pobytu w słonecznej Grecji. Zaproszeni goście mogli wtedy liczyć na masę atrakcji, w tym na piękny koncert Jamesa Arthura.

Para doczekała się jednego dziecka, syna Liama. Cała trójka przebywa obecnie w Hiszpanii. Rodzina kupiła tam luksusową willę jeszcze w lutym 2022 roku. W niedzielę Marina zamieściła serię ujęć z ociekającego luksusem miejsca.

Marina pokazała willę. Zdjęcia

Część materiałów trafiła na Instastory wokalistki. Zaczęła od pokazania filmiku, na którym widać chwilę, gdy Wojciech bawi się z psem na kanapie.

Ktoś tu właśnie rozpoczyna wakacje w naszym nowym domku w Hiszpanii – Marina podpisała wideo.

Filmik zarejestrowano na balkonie willi, który nie tylko ma spory metraż, ale również jest pełen kwiatów i mebli do wypoczynku. Następnie żona piłkarza nagrała salon. Na tym wideo widać stół, który ustawiono na środku pomieszczenia, a także pianino. Uwagę przykuwają zwłaszcza przeszklone ściany, sprawiające, że pomieszczenie wygląda bardzo przejrzyście.

Marina pokazała też podwórze. Znajduje się na nim basen, a również taras, świetnie nadający się do zorganizowania przyjęcia. Po ujęciach można wywnioskować, że willa jest piętrowa. Fotka z tarasu jakiś czas temu znalazła się także w social mediach matki Liama.

Gdzie dokładnie znajduje się willa Mariny i Wojciecha? Ich przyjaciel ujawnił niedawno, że chodzi o miejscowość Marbella na południu Hiszpanii. Jest to popularny kurort, do którego przeprowadzają się znani i bogaci ludzie z całej Europy. W przeszłości mieszkała tam m.in. Agnieszka Włodarczyk wraz z mężem i synem.

Jak podoba się wam willa Mariny?


Marina pokazała zdjęcia willi

Marina pokazała zdjęcia willi

Marina pokazała zdjęcia willi

Marina pokazała zdjęcia willi

Marina pokazała zdjęcia willi

Marina pokazała zdjęcia willi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×