Szukaj

Marina zadała szyku w prywatnym samolocie, a potem z rozpędu prawie pokazała twarz Liama. Jaki uroczy dwulatek

Marina i Liam

Marina i Liam

Marina pokazała fanom na Instastory obszerną relację, na której widać, jak komunikuje się z Liamem. W ferworze zabawy pokazała jego twarz. To nie jedyna gratka dla internautów. Jest też zdjęcie wokalistki w prywatnym samolocie.

Niedawno Marina stała się bohaterką kolorowej prasy, a wszystko za sprawą zdjęć paparazzi, które obiegły media. Widać na nich było zrozpaczoną piosenkarkę, która cała we łzach pali papierosa.

Kilka godzin później żona Szczęsnego wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że nie zamierza obarczać innych swoimi problemami i podziękowała swoim fanom za troskę i zainteresowanie:

Bardzo wam dziękuję za wsparcie i troskę. To mega miłe. Choć życie bez social mediów wciąga, to postaram się częściej tutaj zaglądać dla Was i wysyłać Wam tylko pozytywną energię.

Od tego czasu na jej profilu pojawiło się już sporo postów, co wskazuje, że wróciła do równowagi. Najlepszym lekarstwem na jej smutki jest zapewne synek. Dwuletni Liam jest częstym gościem na Instagramie znanej mamy. Tym razem Marina pokazała nieco więcej i mogliśmy zobaczyć jego twarz.

Marina pokazała twarz Liama

Mimo że Liam jest częstym gościem na profilu Mariny, to nie widujemy jego buźki. Wokalistka stara się chronić maluszka i jedyna jego podobizna pojawiła się na torcie z okazji ukończenia dwóch lat. Urocze filmiki z maluszkiem dowodzą, że chłopiec świetnie się rozwija, a dumna mama chętnie się tym chwali w sieci.

Na najnowszym nagraniu Liam koloruje używając iPada. Dwulatek ma bardzo bogaty zasób słownictwa i chętnie dyskutuje z mamą.

Mój iPad – mówi chłopiec.

Marina szybko go sprostowała:

No nie jest twój, jest tatusia.

Liam zaprzeczył.

Nie, mój. Jest mój. Jestem duży.

Wokalista ze śmiechem udowadniała swoje racje.

To jest iPad rodziców, mamy i taty. A Ty możesz z niego korzystać, jeśli Ci pozwolimy. Rodzice są więksi od Ciebie.

Urocza dyskusja trwa przez całe nagranie. Liam świetnie radzi sobie z nazywaniem kolorów, zwierzątek. Jest też dosyć biegły w obsłudze iPada. Kiedy Marina zapytała go, kim chciałby być w przyszłości, bez wahania odpowiedział:

Jak będę duży, to będę piosenkarzem.

Jak kto? – dociekała wokalistka.

Jak mama – mówi rozbrajająco chłopiec.

Na koniec śpiewają razem, a podczas zabawy Marina niechcący pokazała więcej niż zawsze. Możemy zobaczyć buźkę jej synka. To uroczy maluch.

Marina pozuje w prywatnym samolocie

Marina pochwaliła się nie tylko zdolnym synkiem. Opublikowała także zdjęcie w prywatnym samolocie. W swobodnej stylizacji rozkoszuje się wygodą fotela. Na taki luksus mało kto może sobie pozwolić.


Marina pokazała twarz Liama

Marina pokazała twarz Liama

Marina i Liam

Marina i Liam

Marina i Liam

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×