Szukaj

Marina pochwaliła się trzypiętrową willą. Rezydencje rodziny królewskiej mogą się schować

Marina, Wojciech Szczęsny, Liam

Marina, Wojciech Szczęsny, Liam

Marina pochwaliła się na Instagramie willą, w jakiej zamieszka razem z rodziną. Póki co trwają prace budowlane, ale już widać, że rezydencje członków rodziny królewskiej mogą się schować. Zobaczcie, dlaczego piosenkarka przewiduje, że będzie dym o jej dom.

Marina i Wojtek Szczęsny tworzą świetny duet. Wspaniale odnaleźli się jako rodzice słodkiego Liamka, łączą to z karierami zawodowymi, a teraz postanowili, że zbudują sobie dom. Pochwaliła się tym na swoim Instagramie wokalistka. To nie będzie jakieś tam zwykłe lokum – szykuje się posiadłość na miarę największych gwiazd.

Marina pochwaliła się budową. Będzie wielka rezydencja

Jeszcze kilka miesięcy temu pandemia koronawirusa spowodowała, że Marina przeżywała trudne chwile. Wojtek musiał poddać się przymusowej kwarantannie, po tym jak u Daniele Ruganiego z Juventusu Turyn, w którym gra, wykryto COVID-19. Ona i Liam w tym czasie byli w Warszawie, więc rodzina przez kilka miesięcy skazana była na rozłąkę, co wszyscy bardzo przeżywali.

Piosenkarka bardzo tęskniła za mężem, a rozstanie z tatą mocno przeżywał także synek pary. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło, Szczęsny wrócił swoich bliskich, a resztę izolacji spędzili w Polsce.

Kiedy wszystko wróciło do normy, Wojtek wraz z drużyną zdobył mistrzostwo Włoch, a Szczęśni polecieli na wakacje do Grecji. Odpoczęli, a po powrocie zajęli się sprawami zawodowymi. Okazało się także, że podjęli decyzję o budowie domu. Powstanie wielka, trzypiętrowa willa. Zdjęciami pochwaliła się na Instastory Marina. Zdradziła, że w rezydencji, jakiej nie powstydziliby się członkowie rodziny królewskiej, będzie winda.

Tak, wokalistka przewidział, że zaczną się na ten temat komentarze, niekoniecznie przychylne.

Dostaję wiadomości, że się nachodze na tych schodach, ale tu będzie willa, guys…powiedziała. Słuchajcie no, mam nadzieję, że ta winda nikogo nie zabolała, bo coś czuję, że zaraz będzie dym – mówiłą w relacji.

Nawet zrobiła ankietę, w której pyta:

Będzie dym, czy też nie?

Jak myślicie, czy reakcje na windę w przyszłym domu Szczęsnych będą aż tak żywiołowe?


Marina pochwaliła się budową

Marina pochwaliła się budową

Marina pochwaliła się budową

Marina pochwaliła się budową

Marina pochwaliła się budową - będzie winda

Marina pochwaliła się budową - będzie winda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×