To jest hit! Marina ma personalizowane bombki. Najlepsza jest ta z podobizną Wojtka Szczęsnego

Marina i Wojtek Szczęsny, święta

Marina i Wojtek Szczęsny, święta

Marina dokończyła dekorowanie domu na święta. Moze spokojnie pójść w konkury z Małgorzatą Rozenek. Jest spektakularnie, a takich personalizowanych bombek, jakimi się pochwaliła, nie ma nawet Perfekcyjna.

Marina przygotowała dla swojej rodziny prawdziwie świąteczną atmosferę. Bardzo się postarała, żeby dekoracje były spektakularne, a nawet zamówiła personalizowane bombki. Takich nie ma miłośniczka luksusu Małgorzata Rozenek, która szczyci się wystrojem na Boże Narodzenie.

Marina pochwaliła się personalizowanymi bombkami

Atmosfera świąteczna w tym roku pojawiła się zdecydowanie szybciej niż w latach ubiegłych. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa, która wyzwoliła w nas jeszcze większą tęsknotę za chwilami pełnymi magii i oderwania się od wielu problemów, które sprowadził koronawirus.

Tak więc dekoracje związane z Bożym Narodzeniem pojawiły się w tym roku wyjątkowo szybko. Gwiazdy już od listopada chwalą się choinkami i innymi cudeńkami. Swoje domy pokazały już między innymi Małgorzata Rozenek, która słynie ze szczególnego zamiłowania do świątecznych ozdób, Kasia Zielińska, której mieszkanie aż tonie w światełkach, czy Tamara Arciuch, u której to dzieci były odpowiedzialne za wyczarowanie magii na Boże Narodzenie.

Marina także już poczuła tę szczególną atmosferę i jakiś czas temu wrzuciła do sieci relację, na której możemy podziwiać, jak wyglądają jej dom i ogród. Liam był bardzo podekscytowany, kiedy oglądał światełka. Renifer, drzewka i domek jej synka szczególnie prezentują się zwłaszcza po zachodzie słońca.

Na tym jednak nie poprzestała. Tym razem pokazała, jak dom wygląda w środku. Podczas gdy Wojtek Szczęsny jeszcze pracuje – co w relacji podkreśliła gwiazda, mówiąc: Mąż w pracy i pokazując ekran telewizora, gdzie rozgrywał się mecz Juventusu, ona czarowała dekoracjami.

Są wieńce i światełka w odpowiednich miejscach. Kominek, na którym poustawiała stroiki, wygląda cudnie. Udało jej się stworzyć prawdziwie świąteczny klimat. Największe jednak wrażenie robią nienależące do tanich, personalizowane bombki, którymi się pochwaliła gwiazda. Widzimy ozdoby z wizerunkiem Wojciecha Szczęsnego, a także złote i srebrne mikrofony z imieniem Marina. Takich świecidełek nie było jeszcze u żadnej z gwiazd.


Marina - personalizowane bombki

Marina - personalizowane bombki

Marina - personalizowane bombki

Marina - personalizowane bombki

Marina - personalizowane bombki

Marina - personalizowane bombki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×