Marina i Wojtek Szczęsny na spacerze z Liamem. Synek gwiazd odpoczywa w wózku za ponad 10 tys. złotych

Marina z rodziną

Marina z rodziną

Marina i Wojciech Szczęsny odkąd zostali rodzicami, nie przestają rozpieszczać swojego synka, Liama. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie i poświęcają mu każda możliwą chwilę. Podczas spacerów, synek pary również opływa w luksusy - wokalistka wozi go w wózku za kilka tysięcy złotych.

Marina i Wojciech Szczęśni od prawie 5 lat stanowią bardzo zgodne małżeństwo. Piłkarz zakochał się w wokalistce bez pamięci. To on zabiegał o pierwsze spotkanie i okazało się, że intuicja go nie zawiodła, a wysiłek, który włożył w zdobycie serca ukochanej, bardzo się opłacał.

W 2018 roku na świat przyszedł ich synek, Liam. Maluch rośnie i rozwija się pięknie, czego możemy być świadkami, obserwując social media dumnych rodziców.

Majówkę rodzina spędziła w Turynie, gdzie obecnie pracuje bramkarz. Zdjęciem ze spaceru pochwaliła się Marina.

Marina na spacerze z rodziną. Jaki wózkiem jeździ Liam?

Marina od kiedy została mamą małego Liama nie ukrywa, że macierzyństwo jest najlepszą rzeczą, jaka ją spotkała. Na jej Instagramie nie brakuje rodzinnych zdjęć, jednak gwiazda nie pokazuje twarzy syna. Wokalistka chroni prywatność synka i kadruje zdjęcia w taki sposób, by nie było widać, jak wygląda chłopiec.

Liam ma już dwa lata i jak na swój wiek, jest bardzo rozmownym dzieckiem. Chłopiec swego czasu szczerze przyznał, że w przyszłości chciałby być wokalistą, tak, jak jego mama. Niedawno z kolei artystka pochwaliła się niezwykłym talentem chłopca do gry w piłkę nożną. Maluch ma wszelkie predyspozycje także do tego, żeby pójść w ślady słynnego taty.

Tymczasem jednak jest jeszcze słodkim maluchem, a podczas spacerów czasem bolą go nóżki, więc rodzice zadbali o to, żeby mógł odpocząć w pięknym wózku.

Marina może pochwalić się kilkoma pojazdami dla syna. Tym razem postawiła na wózek popularnej marki wśród gwiazd, CYBEX. W tym modelu tapicerka jest we wzór w kolorowe papugi, a przypomnijmy, że niedawno na zdjęciach paparazzi podziwialiśmy klasyczny, czarny model tego wózka. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Kochani jak Wasze majówki? Dajcie znać co robicie w komentarzach! XO
#WeTheBest @cybex_global feat. @djkhaled #majówka #cybex #djkhaled #stroller #myfamily #family – napisała.

Na zdjęciu widzimy rodzinę podczas spaceru. W Turynie pogoda zdecydowanie lepsza niż w Polsce, a Szczęśni mogą cieszyć się słońcem.

Wózek, którym jeździ Liam jest ulubionym modelem polskich gwiazd. Podobnymi modelami jeżdżą między innymi Klara i Laura Lewandowskie czy Mia Raduszewska. Na podstawowy model pojazdu trzeba wydać około 4 tys. złotych. Jednak w zależności od opcji, może kosztować nawet ponad 10 tys.


Marina i Wojtek Szczęsny z Liamem

Marina i Wojtek Szczęsny z Liamem

Wózek Cybex

Wózek Cybex

Liam Szczęsny

Liam Szczęsny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×