Szukaj

Syn Mariny Łuczenko ma wózek za ponad 4 tysięcy złotych! Cena robi wrażenie, tak samo jak sam model!

Marina nowy wózek dla Liama

Jaki wózek ma syn Mariny Szczęsnej?

Liam Szczęsny ma wózek za 4500 złotych. Marina Łuczenko pokazała nową “furkę” swojego syna. Jakie ma udogodnienia? Żona Wojciecha Szczęsnego rozpływa się nas spacerówką, jaką sprawiła dla swojego dziecka. Zobacz, jak wygląda.

Marina Łuczenko na spacerze w Turynie

Marina Łuczenko jako młoda mama rozkoszuje się na całego urokami macierzyństwa. Piosenkarka wraz ze swoim małżonkiem Wojciechem Szczęsnym oraz ich wspólnym pierwszym synem Liamem mieszkają we Włoszech. Gwiazda bardzo często chwali się ślicznymi fotkami z chłopcem. Fani profilu internetowego Mariny doskonale już wiedzą, jak wygląda malutki Liam w basenie, przed telewizorem oraz w ramionach mamy w ogrodzie. Tym razem Marina postanowiła zaprezentować nowy luksusowy wózek, jaki sprawiła dla swojego skarba:

Spacerek po Turynie. Jak wam się podoba nowa furka Liama? Różowe złoto z czernią to moje ulubione połączenie. Czekałam z niecierpliwością na ten model jak tylko zobaczyłam zapowiedzi – napisała Marina pod zdjęciem.

Wózek Liama kosztuje ok. 4500 złotych. Ze strony producenta dowiadujemy się także, że sprzęt posiada klasyczne siedzisko spacerowe rozkładane do pozycji leżącej, ma obrotowe przednie koła z możliwością blokady do jazdy na wprost, obszerny kosz pod wózkiem z uchylaną krawędzią dla łatwiejszego dostępu i – co najważniejsze – odporne na przebicia opony.

Pod postem Mariny pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy zachwycali się wózkiem i samą gwiazdą. Fani piosenkarki skrupulatnie opisywali swoje przygody ze spacerówką:

  • Wózeczek i mamusia śliczna
  • Fajny ten wózek piękny kolor
  • Furka świetna, a ty Marinka piękna jak zawsze

My również jesteśmy oczarowani tym przepięknej urody nowym wózkiem jaki Marina i Wojciech zafundowali swojemu synkowi.

A jak wam się podoba złota “furka” Liama?

Kiedy on tak wyrósł?! Książę Louis zmienił się w ślicznego dżentelmena! Nie poznacie go na najnowszym zdjęciu!

Marina zakasowała zagraniczne WAGs na świątecznym balu Juventusu! Na swoją stylizację wydała fortunę! Efekt powala!

Ale figura! Marina pokazała całą sylwetkę w bikini pół roku po porodzie! Zmyła też makijaż!


Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×