Marina o walce z nowotworem. Ma za sobą operację. Zdradziła, w jakim stanie jest obecnie

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko walczyła za nowotworem. Gwiazda nieoczekiwanie wyznała w sieci, że ma za sobą poważne problemy zdrowotne. Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka miesięcy temu.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Życie małżonków od kilku lat wzbudza ogromne emocje wśród fanów. Wyjątkowo kibicują oni ich relacji, która wiadomo, że ma się doskonale. Zakochani od czterech lat wychowują razem synka Liama. Nie mogą też narzekać na brak pracy.

Piłkarz zawodowy grafik ma wypełniony po brzegi, a jego żona nieustannie pracuje nad własną muzyką i nagrywa kolejne piosenki. W ostatnim czasie Marina jest też mocno zaangażowana w remont ich nowego domu w Zakopanem. Zarobione pieniądze małżonkowie inwestują bardzo mądrze. Obecnie są już właścicielami kilku nieruchomości w różnych krajach Europy, a cały czas rozglądają się za kolejnymi inwestycjami.

Niestety jakiś czas temu rodzinne szczęście zburzyły problemy zdrowotne Mariny. Dopiero teraz przyznała publicznie, że walczyła z nowotworem.

Marina Łuczenko o problemach ze zdrowiem. Gwiazda walczyła z nowotworem

Kilka miesięcy temu Marina poinformowała swoich fanów, że ma problemy ze zdrowiem. Wyznała wówczas, że musi pilnie przejść operację, ale nie zdradziła szczegółów. Okazuje się, że jej stan uległ znacznemu pogorszeniu. Dzisiaj nieoczekiwanie w czasie udzielania odpowiedzi na pytania od fanów na Instagramie wyznała, że przeszła operację wycięcia nowotworu. Zdradziła też, jak się czuje obecnie.

Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie – napisała w sieci.

Przez wiele miesięcy gwiazda trzymała wszystko w tajemnicy. Na szczęście aktualnie czuje się doskonale.

Marinie życzymy bardzo dużo zdrowia.


Marina

Marina

296947200_1003144773676659_5447312242032203241_n

Marina na imprezie

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×