Szukaj

Marina Łuczenko tłumaczy się fanom z robienia selfie podczas meczu! Wsparła ją nawet Sara Boruc!

Marina tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Marina tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Marina Łuczenko robi selfie na stadionie

W piątek 10 listopada rozegrał się mecz pomiędzy polską a urugwajską reprezentacją. Na Stadionie Narodowym nie zabrakło gwiazd, jak i partnerek polskich piłkarzy, które jak tylko mogą kibicują swoim mężczyznom.

Podczas każdego meczu, do tradycji WAGs należy zrobienie kilku wspólnych zdjęć. Natomiast reakcje mediów i fanów po piątkowym meczu przyprawiła wielu o zawrót głowy. Widok dziewczyn piłkarzy, które robiły sobie fotki, wywołał dużą falę hejtu. Ale czy słusznie?

Marina postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wyjaśnić fałszywe oskarżenia. Na Instagramie wygłosiła do swoich obserwatorów stanowczy komunikat.

Pamiętajcie raz na zawsze, że nasze wszystkie pamiątkowe zdjęcia bądź filmiki powstają przed rozpoczęciem meczu, bądź w przerwie. Tyczy się to przede wszystkim fotoreporterów, którzy absolutnie nie mają szansy zrobić ‘nam’ zdjęć z trybun w trakcie meczu, jedynie przed. Stąd te zdjęcia w internecie, kiedy wszyscy nagrywamy wejście na boisko naszych mężów, kolegów i całego zespołu , którym zawsze szczerze kibicujemy – napisała piosenkarka na swoim profilu.

We wszystkim wsparła artystkę Sara Boruc, która nie ukrywała rozgoryczenia takim obrotem spraw. Podkreśliła również, jak silną relację ma cała drużyna biało-czerwonych i ich partnerki.

Zdjęcie oczywiście zrobione w przerwie. Przed meczem nagrywamy zawsze wejście naszych Chłopców na murawę. Potem odkładamy telefony i kibicujemy. Po to przybywamy na stadion, aby wspierać naszych przyjaciół i rodzinę…tak , rodzinę , bo jesteśmy grupą która się uwielbia i przede wszystkim szanuje i wspiera. Dlatego też fotografie były i będą , to momenty które chcemy i musimy uwiecznić – czytamy.

A Wy myślicie, że dziewczyny faktycznie powinny się tłumaczyć?

https://jastrzabpost.pl/newsy/marina-luczenko-z-mezem-czekaja-na-swieta-bozego-narodzenia_593968.html

Gwiazdy na meczu Polska-Urugwaj: Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Sara Boruc, Monika Olejnik, Marina, Dominika Grosicka. DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny mieszkają po królewsku! Zobaczcie ich luksusowe wnętrza, które przyprawiają o zawrót głowy!


Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×