Szukaj

Marina Łuczenko ma tatuaż w intymnym miejscu! Przez przypadek pokazała go na zdjęciu! Co za widok!

Marina Łuczenko ma tatuaż na pośladku

Marina Łuczenko pochwaliła się tatuażem na pośladku

Marina Łuczenko ma tatuaż na pośladku. Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się zdjęciem w obłędnym stroju kąpielowym i przy okazji zaprezentowała tatuaż fanom. Co sobie wytatuowała? Zobaczcie zdjęcie.

Marina ŁuczenkoWojciech Szczęsny od kilku dni przebywają w bajkowym Dubaju. Para wyleciała razem z Anną LewandowskąRobertem Lewandowskim świętować Sylwestra 2018 w luksusowym hotelu. Przy okazji zażywają też słońca, którego w Polsce obecnie jak na lekarstwo, a i plaże są bardziej kuszące od błotnistych resztek śniegu. Nic więc dziwnego, że małżeństwo korzysta ze wszystkich uroków ekskluzywnego kurortu i odpoczywa przed wyzwaniami 2019 roku. Przy okazji wydało się, że Marina ma tatuaż na pośladku.

Sprawa wyszła na jaw właściwie przypadkiem. Gwiazda wstawiła na swoje konto na Instagramie urocze zdjęcie w białym stroju kąpielowym, którego czerwoną wersję miały na sobie w ubiegłe wakacje Małgorzata RozenekJulia Wieniawa. Wokalistka pochwaliła się niesamowitą sylwetką po ciąży – wygląda tak bosko, że niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć. Na zdjęciu najbardziej rzuca się jednak w oczy tatuaż, umiejscowiony w górnej części prawego pośladka Mariny. Wygląda na to, że śliczna Łuczenko wytatuowała sobie lamparta. Nigdy wcześniej się nim nie chwaliła, trudno jednak ocenić, czy to nowy “nabytek” czy “stara sprawa”.

Jak wam się podoba?

Wzruszona Marina Łuczenko wspomina ciążę! Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie ciążowego brzuszka!

Marina Łuczenko jest w drugiej ciąży? Jej powiększony brzuszek zachwycił fanów!

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [NOWE ZDJĘCIA]


Kobiety z dużą ilością tatuaży: TAK czy NIE?

×