Marina zażartowała z sukni i dorzuciła trzy grosze do konfliktu Opozdy i Wieniawy. Joanna się obrazi?

Joanna Opozda i Marina

Joanna Opozda i Marina

Marina Łuczenko skomentowała nowy post Joanny Opozdy i zażartowała z jej kreacji. Co napisała? W ten sposób dorzuciła swoje trzy grosze do sprzeczki przyjaciółki z Julią Wieniawą.

Julia Wieniawa udostępniła zdjęcie z planu Top Modelna którym pozuje we fioletowej sukni z piórkami. W krótkim podpisie podkreśla, że „fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek”. W czwartkowe popołudnie podobną kreację włożyła Joanna Opozda. Sytuację skomentowała aktualna dziewczyna Antka Królikowskiego. Powiedziała, że ma nadzieję, że zainspiruje młodszą koleżankę do skończenia szkoły:

Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a „stylówki” nie mają tam żadnego znaczenia — powiedziała w rozmowie z Plotkiem Opozda.

Początkowo Wieniawa nie reagowała na słowa Asi. Ostatecznie jednak pozdrowiła Joasię z planu nowej produkcji, w której bierze udział:

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu 🙂 Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! – napisała Wieniawa w komentarzu dla Pudelka.

Marina komentuje sprzeczkę między Julią Wieniawą a Joanną Opozdą

Chociaż od publikacji pierwszego zdjęcia minęło trochę czasu, emocje nie maleją. Pod nowym zdjęciem Opozdy pojawiają się komentarze nawiązujące do całej sytuacji. Jeden z nich postanowiła dodać Marina, która zażartowała, że to ona jako pierwsza miała na sobie kreację z piórkami:

Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019? (żarcik). My już nie możemy doczekać się Ciebie w roli Bardot.

Joanna nie pozostawiła wpisu bez reakcji:

Mara, ty moja inspiracjo! Masz mnie.

Nie jest tajemnicą, że panie od dawna się przyjaźnią. Opozda o ich relacji opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.


Marina komentuje kreację Joanny Opozdy

Marina żartuje z kreacji Julii Wieniawy

Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×