Szukaj

Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Marina Łuczenko w czerwcu 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka w błyskawicznym tempie wróciła do swojego perfekcyjnego wyglądu, który zaprezentowała kilka godzin temu. Widok jest imponujący!
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko od dawna walczy z Anna Lewandowską o miano najpiękniejszej polskiej żony piłkarza. Trudno jednak stwierdzić, która z nich jest królową WAGs, bowiem obie dziewczyny wyglądają zjawiskowo. Marina, podobnie jak żona Roberta Lewandowskiego, jest mamą spełniającą się się w wielu dziedzinach życia. Małżonka Wojtka Szczęsnego urodziła się w Winnicy, obecnym terytorium Ukrainy, dzięki czemu gwiazda może pochwalić się charakterystyczną urodą, która wyróżnia ją z tłumu polskich celebrytek.

W 2013 roku na punkcie jej zjawiskowej urody oszalał polski bramkarz Wojciech Szczęsny, z którym Łuczenko w 2016 roku wzięła ślub. Małżonkowie mają rocznego synka Liama. Chłopiec totalnie przewrócił ich dotychczasowe życie do góry nogami. Synek jest oczkiem w głowie sławnej pary. Dumni rodzice uwielbiają chwalić się chłopcem w sieci. Na profilu Mariny znajdziemy sporo ślicznych fotek z malcem.

Ostatnio jednak piękna piosenkarka postanowiła zaprezentować się solo. Marina pokazała swoją idealną figurę, dokłądnie rok po porodzie. W tym celu celebrytka wskoczyła w kuse szorty oraz sportowy stanik, dzięki czemu można podziwiać jej brzuch, dekolt, ramiona oraz nogi.

Musicie zobaczyć to zdjęcie – widok powala!

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam? 


Marina Łuczenko rok po porodzie prezentuje swój płaski brzuch

Marina Łuczenko rok po porodzie prezentuje swój płaski brzuch

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko - filmik sprzed 5 lat

Marina Łuczenko - filmik sprzed 5 lat

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×