Szukaj

Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Marina Łuczenko w czerwcu 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka w błyskawicznym tempie wróciła do swojego perfekcyjnego wyglądu, który zaprezentowała kilka godzin temu. Widok jest imponujący!
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko od dawna walczy z Anna Lewandowską o miano najpiękniejszej polskiej żony piłkarza. Trudno jednak stwierdzić, która z nich jest królową WAGs, bowiem obie dziewczyny wyglądają zjawiskowo. Marina, podobnie jak żona Roberta Lewandowskiego, jest mamą spełniającą się się w wielu dziedzinach życia. Małżonka Wojtka Szczęsnego urodziła się w Winnicy, obecnym terytorium Ukrainy, dzięki czemu gwiazda może pochwalić się charakterystyczną urodą, która wyróżnia ją z tłumu polskich celebrytek.

W 2013 roku na punkcie jej zjawiskowej urody oszalał polski bramkarz Wojciech Szczęsny, z którym Łuczenko w 2016 roku wzięła ślub. Małżonkowie mają rocznego synka Liama. Chłopiec totalnie przewrócił ich dotychczasowe życie do góry nogami. Synek jest oczkiem w głowie sławnej pary. Dumni rodzice uwielbiają chwalić się chłopcem w sieci. Na profilu Mariny znajdziemy sporo ślicznych fotek z malcem.

Ostatnio jednak piękna piosenkarka postanowiła zaprezentować się solo. Marina pokazała swoją idealną figurę, dokłądnie rok po porodzie. W tym celu celebrytka wskoczyła w kuse szorty oraz sportowy stanik, dzięki czemu można podziwiać jej brzuch, dekolt, ramiona oraz nogi.

Musicie zobaczyć to zdjęcie – widok powala!

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam? 


Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×