Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Marina Łuczenko przewróciła mieszkanie do góry nogami! Śliczna gwiazda zarządziła ekspresowy remont luksusowego gniazdka! „Zostało już niewiele czasu”

Marina Łuczenko robi remontMarina Łuczenko i Wojciech Szczęsny robią remont przed narodzinami dziecka?

Od kiedy w mediach pojawiła się pierwsza plotka o ciąży Mariny Łuczenko, zamieszanie wokół wokalistki i jej męża, Wojciecha Szczęsnego, nie słabnie nawet na moment. Wszyscy chcą wiedzieć czy para faktycznie spodziewa się potomka, bo sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie zamierzają zdradzać niczego. Mówi się jednak, że Marina ma już zaokrąglony brzuszek, a fakt, że na Instagramie udostępnia same stare zdjęcia również jest podejrzany. Łuczenko jest bowiem królową polskich social mediów i uwielbia dzielić się z fanami wszystkimi ważnymi i mało ważnymi szczegółami swojego życia.

Jak donosi Fakt, o jej ciąży może świadczyć również gorączkowy remont, jaki przeprowadzany jest w warszawskim mieszkaniu pary, znajdującym się na Mokotowie:

Marina i Wojtek nie bywają tutaj często, więc wcześniej nie przywiązywali dużej wagi do tego mieszkania, ale teraz, gdy mają zostać rodzicami, chcą, by wnętrze było dostosowane do 3-osobowej rodziny. Projektanci uwijają się w pocie czoła, by zdążyć ze zrobieniem pokoiku dla dziecka. Oczywiście wszystko nadzoruje Marina, której życzenia skrupulatnie są notowane. Ona uwielbia urządzać mieszkania – to ma być przytulne i jednocześnie nowoczesne. Najważniejszy jest jednak czas, bo zostało go już niewiele – twierdzi informator tabloidu

Oczywiście remont mógłby również być wynikiem wiosennego porządkowego szaleństwa, ale jakoś trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę fakt, że Marina i Szczęsny faktycznie nie przebywają w Polsce zbyt często.

Jak myślicie, w jakich kolorach urządzi pokoik dla maluszka?

Marina jednak jest w ciąży?! Po jej ostatniej wizycie u fryzjera wszystko wydaje się jasne. Najnowsze zdjęcia paparazzi też dają do myślenia

Marina Łuczenko zaprzecza jak tylko może, ale prawda i tak wyszła na jaw. Zdradził ją krągły brzuszek!

Marina Łuczenko to rasowa kibicka! Nie pojawiła się na trybunach, ale w jej mieszkaniu emocje były większe niż na boisku!Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×