Szukaj

Marina Łuczenko przestraszona zachowaniem syna. Konieczna była pomoc lekarza

Marina Łuczenko przestraszona zachowaniem syna

Marina Łuczenko przestraszona zachowaniem syna

Czym Liam przestraszył Marinę Łuczenko?

Marina Łuczenko zaniepokojona zachowaniem małego Liama. Piosenkarka tak się przestraszyła, że aż poprosiła internautów o pomoc. Co się stało?

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny od lat tworzą szczęśliwy związek. Owocem ich miłości jest mały Liam. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i ma już siedem miesięcy. Bardzo szybko się rozwija, czym dumna i jednocześnie zaniepokojona mama pochwaliła się na Instastory. 

Niedawno Matina pokazała syna zaraz po przebudzeniu. Okazuje się, że to zachowanie było na tyle nietypowe, że piosenkarka postanowiła omówić je z lekarzem:

Na początku byłam troszkę przerażona. Poszliśmy do lekarza, pani powiedziała, że trzeba go zachęcać do raczkowania, ale powiem szczerze, on jakoś chętniej stoi niż raczkuje – zdradziła piosenkarka.

Na szczęście zachowanie to okazało się być typowe dla dzieci w tym wieku, co potwierdziły matki, które zaczęły się zwracać do niej w prywatnych wiadomościach z następującymi informacjami:

  • Moje dziecię wstało w 6 miesiącu. Jedno i drugie. Pierwszy synek zaczął chodzić w wieku 10 miesięcy, a drugi w wieku 9 i pół miesięcy 🙂
  • Zo zaczęła wstawać coś tez kolo 7 miesiąca, kiedy miała 9 miesięcy robiła pierwsze kroki
  • Mój mały najpierw pełzał, potem zaczął wstawać w 7 miesiącu, a dopiero w 8 zaczął raczkować. Myślę, że nie ma w tym nic nienormalnego, ale warto stymulować maluszka do prawidłowych wzorców ruchowych poprzez stymulację, najlepiej pod okien fizjoterapeuty dziecięcego.

Uspokojona piosenkarka za wszystkie głosy postanowiła podziękować w osobnym poście:

Troszkę mnie uspokoiłyście. Oczywiście byliśmy z tym u lekarza. Natomiast muszę przyznać, że spokojniej się z tym czuję, że Liam nie jest aż takim fenomenem.

Przy takich postępach tylko patrzeć jak mały Liam zacznie kopać piłkę 🙂

Tabloidy szaleją, a WAGs się śmieją! Marina i jej przyjaciółki mają ubaw, że hej! [WIDEO]

HIT! Marina Łuczenko zaśpiewała w duecie z Wojtkiem Szczęsnym! Nie uwierzycie jaką piosenkę wybrali [WIDEO]

Nie zgadniecie jakie szalone ferie Marina Łuczenko zaserwowała swoim chłopakom! Jest bardzo romantycznie, ale trochę zimno!


Marina Łuczenko z Liamem w Zakopanem

Marina Łuczenko z Liamem w Zakopanem

Marina Łuczenko w modnej kurtce

Marina Łuczenko w modnej kurtce

Marina Łuczenko na świątecznej sesji z Liamem Szczęsnym i Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko na świątecznej sesji z Liamem Szczęsnym i Wojciechem Szczęsnym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×