Szukaj

Marina chwali się dobrobytem na miarę Kardashianów. I cóż, że prywatny odrzutowiec, jak z wakacji z nici

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z Liamem. Pozują przed prywatnym odrzutowcem. Czy w tym roku polecą nim na wakacje?

Marina Łuczenko od dwóch lat spełnia się w podwójnej roli. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale także odnajduje się w roli mamy. Wraz z Wojtkiem Szczęsnym wychowują synka, Liama. Chłopiec niedawno świętował urodziny, z tej okazji rodzice urządzili mu spektakularne przyjęcie.

Motywem przewodnim imprezy była motoryzacja. Marina w oryginalny sposób pokazała twarz syna — nie brakowało podobizn chłopca, które znajdowały się zarówno na motorze, jak i apetycznie wyglądającym torcie.

Marina Łuczenko przed prywatnym samolotem

Marina wraz z synkiem regularnie podróżują między Warszawą a Turynem, gdzie na co dzień gra Wojtek Szczęsny. Trasę pokonują prywatnym samolotem, którego nie ukrywają. W poniedziałek Łuczenko opublikowała zdjęcie z lotniska, na którym pozują wraz z synkiem.

Chociaż mogłoby się wydawać, że artystka i jej rodzina wkrótce wybiorą się na wakacje, jak wynika z opisu, w tym roku nie planują żadnego dalekiego urlopu:

Kto na wakacje a kto już po? My w tym roku niestety bez wakcji. Turyn-Warszawa.

Marina Łuczenko wybrał się na wakacje

Marina Łuczenko o wakacyjnych planach

Piosenkarka, odpowiadając na jeden z komentarzy wyjawiła, że w tym roku mają za sobą jedynie jedną, krótką trasę:

Byliśmy jeden szalony dzień w Portofino (2 h jazdy od miejsca, w którym mieszkamy) i  to by było na tyle, na razie nic się nie zapowiada. Ale wakacje w ogrodzie też mogą być super.

Część internautów, podobnie jak Marina, w tym roku nie wybiera się na wakacje:

  • Aaa cudnie wyglądasz. Warszawa czeka, wracaj.
  • Niestety COVID tak namieszał w tym roku, że mało kto będzie miał wakacje. Ja sobie powtarzam, że na spokojnie, odbijemy sobie za rok.
  • My zrezygnowaliśmy z Polski i Sardynii w tym roku. Smutno, ale jedziemy pod namioty. Nasza sześciolatka jeszcze nigdy się tak nie cieszyła.

A Wy jakie macie plany na tegoroczny urlop?


Marina Łuczenko o wakacyjnych planach

Marina Łuczenko o wakacyjnych planach

Marina i Liam w zoo

Marina i Liam w zoo

Marina świętuje 31. urodziny

Marina świętuje 31. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×