Szukaj

Marina Łuczenko rozczuliła fanów. Jej nowe zdjęcie z małym Liamem robi prawdziwą furorę!

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z Liamem

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z synem

O ciąży Mariny Łuczenko mówiono całymi tygodniami, ale śliczna artystka i Wojciech Szczęsny nie komentowali tych doniesień, chcąc utrzymać sekret w tajemnicy tak długo, jak to tylko możliwe. Prawda wyszła na jaw, gdy paparazzi przyłapał Marinę z ciążowym brzuszkiem – dopiero po tym incydencie para zdecydowała się oficjalnie ogłosić, że ich rodzina niedługo się powiększy. Fani nie posiadali się z radości.

Mały Liam przyszedł na świat 30 czerwca, tuż po powrocie polskiej reprezentacji z Mundialu 2018. Marina i Szczęsny odczekali jednak kilka dni, nim w ich social mediach pojawiła się szczęśliwa nowina:

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

Przy okazji, Łuczenko pokazała słodkie zdjęcie z rączkami swojego synka, ale od tamtej pory przestała być aktywna w social mediach. Można się tylko domyślać, że weźmie przykład z Anny Lewandowskiej, która chętnie pokazuje Klarę w sieci, ale konsekwentnie unika ujawniania jej twarzy na swoich profilach. Choć Internauci nie są z tego powodu zbyt szczęśliwi, żona Roberta Lewandowskiego zupełnie nie przejmuje się ich komentarzami.

O tym, czy Marina pójdzie w jej ślady zapewne przekonamy się w przyszłości, a tymczasem gwiazda wrzuciła na swoje InstaStory kolejne urocze zdjęcie z synkiem. Możemy na nim zobaczyć rączkę małego Liama, piękny pierścionek na palcu jego mamy i spersonalizowane koraliki.

Fani byli rozczuleni tym widokiem i trudno się dziwić. Liam bez wątpienia będzie taką samą gwiazdą w sieci jak Klara!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marina urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Dieta Anny Lewandowskiej i prezenty od Wojciecha Szczęsnego. Tak wygląda życie Mariny po porodzie!

Tabloid ujawnił sekret Mariny i Wojciecha Szczęsnego? Podobno właśnie tak nazwą swoje dziecko


Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z Liamem

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z Liamem

Marina urodziła syna

Marina urodziła syna

Marina Łuczenko kibicuje na meczu Polska-Kolumbia

Marina Łuczenko kibicuje na meczu Polska-Kolumbia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×