Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

Zdjęcie (1) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[1/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (2) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[2/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (3) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[3/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (4) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[4/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (5) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[5/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (6) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[6/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (7) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[7/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (8) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[8/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (9) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[9/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Zdjęcie (10) Marina pochwaliła się relacją z 4. urodzin Liama. Zorganizowała imprezę, o jakiej marzy każdy mały chłopiec. Tort to dzieło sztuki!

[10/10] Marina - Liam skończył 4 lata

Komentarze

 • Lilka pisze:

  pikne. firma zrobila nie marina. ale extra

 • Gość pisze:

  MAMUSIA I INTEKEKT

 • Gość Nela pisze:

  Straszny snobizm.Nikt z celebrytów nie myśli jak wielką przykrość robią rodzicom,matkom,których nie stać na takie urodziny.A jeśli obejrzą ten artykuł dzieci i zapytają czemu one tak nie mają?I nie mówcie że zarobili to mają.Maja bo dostają zarobki nieadekwatne do swojej pracy.To jest u nas w kraju smutne.Przecietna osobą pracuje na dwóch etatach i to w pełnym znaczeniu słowa pracuje,a nigdy tyle nie zarobi.

  • Gość KASIA pisze:

   Dobrze powiedziane. Więcej nie napiszę bo nie chciałabym tych Państwa obrażać. To po prostu woła o pomstę do nieba i myślę że niebawem Pan Bóg zesle dla ludzi opamiętanie. Przez takich jak oni cierpi reszta Covid i inne plagi a ludzie umierają. Wstyd i hańba i zażenowanie a ogrom ludzi nie ma co jeść.

×