Szukaj

Wzruszona Marina Łuczenko wspomina ciążę! Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie ciążowego brzuszka!

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko wspomina ciążę

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka z okazji zbliżającego się końca roku. W którym miesiącu była? Co napisała? Zobaczcie sami.

Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny zostali rodzicami pół roku temu. Jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie długo skrywała przed fanami fakt, że ich rodzina się powiększy. Gdy jednak wszystko się wydało – paparazzi przyłapali Marinę z brzuszkiem podczas zakupów i sekret wyszedł na światło dzienne – oficjalnie ogłosili ciążę w social mediach. Od tamtej chwili Marina chętnie chwaliła się ciążowymi zdjęciami i powiększającym się brzuszkiem, a gdy Liam przyszedł na świat, również poinformowała swoich wielbicieli o tym fakcie.

Od tamtej chwili minęło pół roku. Wzruszona Marina, z okazji nadchodzącego 2019 roku i Sylwestra postanowiła wrócić myślami do tych szczęśliwych chwil i opublikowała na Instagramie wcześniej niepokazywane zdjęcie z 7 miesiąca ciąży. Na fotografii ma pięknie zaokrąglony brzuszek i wygląda piękniej niż zwykle. Ciąża ewidentnie bardzo jej służyła. Co napisała?

Wspominamy najpiękniejsze momenty 2018? To jeden z nich❤️Na zdjęciu z Liamem kończę 7 miesiąc i pomyśleć, że zaraz moj skarb kończy 6 miesięcy… kiedy to się stało?

Czas bez wątpienia pędzi bardziej niż moglibyśmy sobie tego życzyć, a po dzieciach widać to najlepiej. Liam ma już pół roku i jest prawdziwym cukiereczkiem, ale za kilka będzie łamał dziewczęce serca. 😉

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [NOWE ZDJĘCIA]

Rok temu we dwoje, a teraz w trójkę. Marina pokazała przecudną świąteczną sesję z Liamem!

Liam nie odkleja się od Wojtka Szczęsnego! Marina uchwyciła najsłodszy moment ich zabawy! [WIDEO]


Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?

×