Szukaj

Wzruszona Marina Łuczenko wspomina ciążę! Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie ciążowego brzuszka!

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko wspomina ciążę

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka z okazji zbliżającego się końca roku. W którym miesiącu była? Co napisała? Zobaczcie sami.

Marina Łuczenko Wojciech Szczęsny zostali rodzicami pół roku temu. Jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie długo skrywała przed fanami fakt, że ich rodzina się powiększy. Gdy jednak wszystko się wydało – paparazzi przyłapali Marinę z brzuszkiem podczas zakupów i sekret wyszedł na światło dzienne – oficjalnie ogłosili ciążę w social mediach. Od tamtej chwili Marina chętnie chwaliła się ciążowymi zdjęciami i powiększającym się brzuszkiem, a gdy Liam przyszedł na świat, również poinformowała swoich wielbicieli o tym fakcie.

Od tamtej chwili minęło pół roku. Wzruszona Marina, z okazji nadchodzącego 2019 roku i Sylwestra postanowiła wrócić myślami do tych szczęśliwych chwil i opublikowała na Instagramie wcześniej niepokazywane zdjęcie z 7 miesiąca ciąży. Na fotografii ma pięknie zaokrąglony brzuszek i wygląda piękniej niż zwykle. Ciąża ewidentnie bardzo jej służyła. Co napisała?

Wspominamy najpiękniejsze momenty 2018? To jeden z nich❤️Na zdjęciu z Liamem kończę 7 miesiąc i pomyśleć, że zaraz moj skarb kończy 6 miesięcy… kiedy to się stało?

Czas bez wątpienia pędzi bardziej niż moglibyśmy sobie tego życzyć, a po dzieciach widać to najlepiej. Liam ma już pół roku i jest prawdziwym cukiereczkiem, ale za kilka będzie łamał dziewczęce serca. 😉

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [NOWE ZDJĘCIA]

Rok temu we dwoje, a teraz w trójkę. Marina pokazała przecudną świąteczną sesję z Liamem!

Liam nie odkleja się od Wojtka Szczęsnego! Marina uchwyciła najsłodszy moment ich zabawy! [WIDEO]


Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko pokazała ciążowy brzuszek

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, mały Liam pochwalili się choinką

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, mały Liam pochwalili się choinką

Marina pokazała nowy wózek Liama

Marina pokazała nowy wózek Liama

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×