Szukaj

Marina Łuczenko opływa w luksusy! Jej wypasiona kuchnia spełniłaby wymagania nawet Magdy Gessler!

Marina Łuczenko pochwaliła się kuchnią

Marina Łuczenko pokazała swoją wypasioną kuchnię. Ukochana Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się zdjęciem luksusowego wnętrza i zachwyciła Internautów. Jest nie tylko bardzo piękne, ale również bezpieczne dla Liama Szczęsnego. Zobaczcie sami. Robi wrażenie!

Marina ŁuczenkoWojciech Szczęsny nie muszą liczyć pieniędzy i uważać na swoje wydatki. Ona zarabia krocie, on jeszcze więcej – w social mediach cieszą się niebywałą popularnością, biorą udział w kampaniach reklamowych, a na wykupienie godziny w towarzystwie Wojtka musielibyście wziąć solidny kredyt. Nic więc dziwnego, że nie żałują sobie luksusów. Ostatecznie ciężko na nie pracują i każdego dnia żyją na świeczniku. Trzeba jednak przyznać, że potrafią zrobić świetny użytek z pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na ich kuchnię!

Marina pochwaliła się zdjęciem olśniewająco białego wnętrza gdy zwracała się do fanek z pytaniem o rozszerzanie diety u swojego maluszka. Liam Szczęsny z każdym dniem rośnie i poznaje nowe smaki, a Marina była ciekawa jak zabierają się do tego jej wielbicielki. Pokazała więc zdjęcie z pory karmienia wykonane w kuchni. Nieskazitelna biel robi ogromne wrażenie, ale na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wyspa znajdująca się naprzeciwko piekarnika i blatu obita jest w ten sam sposób co fotel, na którym siedzi Marina. Wnętrze jest więc nie tylko luksusowe i świetnie wyposażone, ale również bezpieczne dla małego Liama!

W takiej kuchni nawet Magda Gessler byłaby szczęśliwa.

Podoba wam się?

Marina opowiedziała o urokach macierzyństwa: „Nie wygląda tak jak na Instagramie”. Wiemy już, kiedy pokaże twarz Liama [WIDEO]

Marina oficjalnie o swoim powrocie do „39 i pół”! Tylko nam zdradziła, czy zagra w serialu! [WIDEO]

Marina Łuczenko w drugiej ciąży? Pokazała zdjęcie w bikini, a cały Internet patrzy na jej brzuch!

 


Lubisz oglądać mieszkania gwiazd?

×