Szukaj

Marinie Łuczenko uderzyła sodówka! Teraz gwiazda ostrzega Roksanę Węgiel: „Wiadomo, że zawsze odwala” [WIDEO]

Marina Łuczenko nie ukrywa, że gdy była u szczytu popularności, do głowy uderzyła jej "sodówka". Teraz ostrzega przed nią Roksanę Węgiel, która odnosi coraz większe sukcesy. To nie jedyna porada dla Roxie.

Marina Łuczenko o sodówce i Roksanie Węgiel

Marina Łuczenko zadebiutowała na scenie jako 9-latka. Od tamtego czasu regularnie występuje przed dużą publiczność. Jej talent i urodę docenili słuchacze nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Gwiazda wygrała międzynarodowy konkurs New Wave organizowany m.in. przez legendę rosyjskiej muzyki Ałłę Pugaczową, a jej ostatnia płyta odbiła się szerokim echem za granicą. Pisały o niej dzienniki we Włoszech czy Wielkiej Brytanii.

Zobacz: Największe zagraniczne media piszą o nowej płycie Mariny! Wielu polskich artystów może o tym jedynie pomarzyć!

W Polsce szczyt popularności Mariny przypada na 2010 rok. Wtedy do rozgłośni radiowych trafił przebój Glam POP, który wywindował ją na pierwsze miejsca na listach przebojów. Kilka tygodni wystarczyło, by Łuczenko trafiła na okładki najpoczytniejszych gazet (np. Vivy!) i dostała propozycje udziału w dużych programach.

Marina Łuczenko na okładce Vivy! w 2010 roku

Marina Łuczenko na okładce Vivy! w 2010 roku

Marina o „sodówce”. Co radzi Roksanie Węgiel?

Splendor jaki spadł na nią z dnia na dzień sprawił, że uderzyła jej do głowy tzw. sodówka, o czym sama przyznała w rozmowie z naszą reporterką:

Miałam taką sodóweczkę, jak miałam 20-parę lat i wystartowałam z singlem „Glam Pop”, bo był to bardzo duży sukces, bardzo miły odbiór, bardzo dużo zaproszeń do różnych programów, jakieś kampanie – wyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Na szczęście Marina szybko wyciągnęła wnioski i wróciła do ciężkiej pracy nad debiutanckim albumem, który wydała rok później. Dzisiaj przed podobnym losem przestrzega Roksanę Węgiel, która w krótkim czasie osiągnęła to, co w Polsce nie przytrafiło się żadnej innej 14-latce:

Mam nadzieję, że ma bardzo mądrych ludzi wokół siebie i wspierającą rodzinę i będzie słuchała się swoich rodziców, bo myślę, że naprawdę wiedzą, co dla niej najlepsze. Niekoniecznie słuchała wszystkich dokoła doradców, bo będzie ich mnóstwo. Najważniejsze, żeby mieć ten trzon, tą ważną postawę tych ludzi i żeby sodówa nie odwaliła. Wiadomo, że ona zawsze odwala. Każdy ma ten okres, jak wchodzi gdzieś tam w ten show-biz i spotyka się z sukcesem, jakimś takim fajnym odbiorem. Natomiast właśnie od tego są ci rodzice, bliscy, przyjaciele, którzy będą cały czas to gasić i dawać do zrozumienia, kim jesteśmy w głębi.

Mamy nadzieję, że Roksana Węgiel posłucha rad starszej koleżanki.

Zobacz: Marina wystąpiła z tatą w “Jaka to melodia?”. Wszystko super, ale co się stało z jej głosem? [WIDEO]


Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

fot. AKPA

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Marina Łuczenko - jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko - jesienna ramówka TVN 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×