Szukaj

Janusz Józefowicz zaprosił Marinę Łuczenko na 25-lecie Studio Buffo. Piękna WAG zażądała astronomicznej kwoty!

Marina Łuczenko chce 30 tysięcy za występ w Buffo

Marina Łuczenko chce 30 tysięcy za występ w Buffo

Marina Łuczenko chciała 30 tysięcy złotych za występ w Studio Buffo

Janusz Józefowicz świętuje 25-lecie teatru Studio Buffo. Z tej okazji zaprosił do udziału w trzech, jubileuszowych koncertach największe polskie gwiazdy – w większości swoich byłych wychowanków. Zwrócił się również do Mariny Łuczenko, niestety, gwiazda nie pojawi się na scenie by celebrować ćwierćwiecze Buffo razem z nimi artystami. Dlaczego?

Jak się okazuje, teatru zwyczajnie na to… nie stać. Marina, która powróciła na polską scenę z przytupem, a której popularność znów drastycznie skoczyła w górę, zażądała za swój występ prawdziwej fortuny. 30 tysięcy złotych za wykonanie dwóch piosenek to nie byle co, jednak śliczna artystka ceni swój głos i talent. Mimo pozytywnego nastawienia do projektu, koniec końców nie podpisała kontraktu:

Marina była chętna, niestety zażyczyła sobie aż 30 tysięcy, co było niemożliwe do spełnienia. Argumentowała, że jest teraz na topie, a jej występ podniesie prestiż jubileuszu – podaje informator Faktu

Marina swoje pierwsze kroki na scenie stawiała właśnie w Buffo, gdy jako 15-latka brała udział w spektaklu Romeo i Julia. Myślicie, że powinna kurtuazyjnie zaniżyć swoje stawki czy to dobrze, że zna swoją wartość?

https://jastrzabpost.pl/newsy/marina-luczenko-z-mezem-czekaja-na-swieta-bozego-narodzenia_593968.html

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny mieszkają po królewsku! Zobaczcie ich luksusowe wnętrza, które przyprawiają o zawrót głowy!

Zobacz: Marina Łuczenko tłumaczy się fanom z robienia selfie podczas meczu! Wsparła ją nawet Sara Boruc!


Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Marina Łuczenko tłumaczy się ze zdjęć na stadionie

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jak mieszkają Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Te dziewczyny ,,celebrytki” nie mają świadomości, że raz na wozie raz pod wozem. Ciekawa jestem czy wciąż będą opływały w luksusach…….

 • Gość pisze:

  Dziewczyna, która zamiast twarzy ma telefon:)

 • Gość pisze:

  To nie impreza z butem w tle tylko impreza artystyczna dlatego, kasa kasą, ale powinna się pojawić wśród innych artystów i w końcu zrobić sobie selfie mające sens i w swoim środowisku.

 • Magdalia Gość pisze:

  A może nie chciała śpiewać i rzuciła zaporową stawkę?

 • Gość pisze:

  Prawda jest taka, że gdyby nie Wojtek, to brała by wszystko jak leci, bo nie miałaby innego wyjścia. A tak to jest zabezpieczona, niczego jej nie brakuje, więc może wybrzydzać 😉

 • Gość że hej pisze:

  Sami nabijacie im stawki bzdura i które piszecie, a potem się głupio pytajcie. Zajmij Cię się czymś konkretniej szum. Hyhy

 • ajgie pisze:

  Pewnie chciała na nową torebkę ???

 • Gość pisze:

  A kto to jest ta marina,bo jako zwykłemu śmiertelnikowi nic mi to nie mówi i jak bym zobaczł ją w tv ,to bez entuzjazmu,czm ona się zasłuźyła żeby taką kasę żądać,poprzewracało sie w tych ptasich mozgach

 • Gosc pisze:

  Szczesny ty jako jedyny sie nie zorientowales ze masz gwiazdke bo kasa jest a pozatym w swoim środowisku nie mogła zaistnieć to w piłkarskim się przebije…. myśleliśmy że mamy bardziej inteligentnego bramkarza…..

 • Goral pisze:

  Jak tak patrzę Szczęsny na ciebie i ta laleczke… Tak bardzo ci współczuję … mega gwiazda na własnym niebie!!!!! Gwiazda!!!! Ha ha ha … weź ja schowaj bo nie możemy patrzeć na nią…. zażądała astronomicznej kwoty…. chyba 200 zł za godz!!!!! Won ż naciagaczami… !!!!!!!

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×