Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego,...

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!
Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże,...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]
Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Janusz Józefowicz zaprosił Marinę Łuczenko na 25-lecie Studio Buffo. Piękna WAG zażądała astronomicznej kwoty!

Marina Łuczenko chce 30 tysięcy za występ w BuffoMarina Łuczenko chciała 30 tysięcy złotych za występ w Studio Buffo

Janusz Józefowicz świętuje 25-lecie teatru Studio Buffo. Z tej okazji zaprosił do udziału w trzech, jubileuszowych koncertach największe polskie gwiazdy – w większości swoich byłych wychowanków. Zwrócił się również do Mariny Łuczenko, niestety, gwiazda nie pojawi się na scenie by celebrować ćwierćwiecze Buffo razem z nimi artystami. Dlaczego?

Jak się okazuje, teatru zwyczajnie na to… nie stać. Marina, która powróciła na polską scenę z przytupem, a której popularność znów drastycznie skoczyła w górę, zażądała za swój występ prawdziwej fortuny. 30 tysięcy złotych za wykonanie dwóch piosenek to nie byle co, jednak śliczna artystka ceni swój głos i talent. Mimo pozytywnego nastawienia do projektu, koniec końców nie podpisała kontraktu:

Marina była chętna, niestety zażyczyła sobie aż 30 tysięcy, co było niemożliwe do spełnienia. Argumentowała, że jest teraz na topie, a jej występ podniesie prestiż jubileuszu – podaje informator Faktu

Marina swoje pierwsze kroki na scenie stawiała właśnie w Buffo, gdy jako 15-latka brała udział w spektaklu Romeo i Julia. Myślicie, że powinna kurtuazyjnie zaniżyć swoje stawki czy to dobrze, że zna swoją wartość?

Marina Łuczenko romantycznie wtulona w ramiona ukochanego małżonka jest już gotowa do świąt Bożego Narodzenia!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny mieszkają po królewsku! Zobaczcie ich luksusowe wnętrza, które przyprawiają o zawrót głowy!

Marina Łuczenko tłumaczy się fanom z robienia selfie podczas meczu! Wsparła ją nawet Sara Boruc!Czy polskie gwiazdy zarabiają za dużo?

Komentarzy: 10


Gość | 16 listopada 2017, 07:37

Te dziewczyny ,,celebrytki” nie mają świadomości, że raz na wozie raz pod wozem. Ciekawa jestem czy wciąż będą opływały w luksusach…….


Gość | 15 listopada 2017, 11:32

Dziewczyna, która zamiast twarzy ma telefon:)


Gość | 15 listopada 2017, 11:31

To nie impreza z butem w tle tylko impreza artystyczna dlatego, kasa kasą, ale powinna się pojawić wśród innych artystów i w końcu zrobić sobie selfie mające sens i w swoim środowisku.


Magdalia Gość | 15 listopada 2017, 10:35

A może nie chciała śpiewać i rzuciła zaporową stawkę?


Gość | 15 listopada 2017, 10:03

Prawda jest taka, że gdyby nie Wojtek, to brała by wszystko jak leci, bo nie miałaby innego wyjścia. A tak to jest zabezpieczona, niczego jej nie brakuje, więc może wybrzydzać 😉


Gość że hej | 15 listopada 2017, 09:34

Sami nabijacie im stawki bzdura i które piszecie, a potem się głupio pytajcie. Zajmij Cię się czymś konkretniej szum. Hyhy


ajgie | 15 listopada 2017, 08:46

Pewnie chciała na nową torebkę ???


Gość | 15 listopada 2017, 08:35

A kto to jest ta marina,bo jako zwykłemu śmiertelnikowi nic mi to nie mówi i jak bym zobaczł ją w tv ,to bez entuzjazmu,czm ona się zasłuźyła żeby taką kasę żądać,poprzewracało sie w tych ptasich mozgach


Gosc | 15 listopada 2017, 08:31

Szczesny ty jako jedyny sie nie zorientowales ze masz gwiazdke bo kasa jest a pozatym w swoim środowisku nie mogła zaistnieć to w piłkarskim się przebije…. myśleliśmy że mamy bardziej inteligentnego bramkarza…..


Goral | 15 listopada 2017, 08:28

Jak tak patrzę Szczęsny na ciebie i ta laleczke… Tak bardzo ci współczuję … mega gwiazda na własnym niebie!!!!! Gwiazda!!!! Ha ha ha … weź ja schowaj bo nie możemy patrzeć na nią…. zażądała astronomicznej kwoty…. chyba 200 zł za godz!!!!! Won ż naciagaczami… !!!!!!!


Dodaj komentarz
×