Szukaj

Marina Łuczenko zawsze była śliczna jak laleczka?! Zobaczcie jak wyglądała jako nastolatka! Widać jak na dłoni, czy coś sobie poprawiła!

Marina Łuczenko jest obecnie jedną z najpiękniejszych WAGs w Polsce. Okazuje się, że już jako mała dziewczynka była śliczna jak aniołek. Na profilu piosenkarki możecie podziwiać jej szałowe zdjęcie z młodości!
Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko dla niektórych kojarzy się jedynie jako żona polskiego piłkarza, inni natomiast pamiętają także jej przygody z aktorstwem oraz muzyką. Śliczna Marinka w 2009 roku zagrała Amandę, nieślubną córkę głównego bohatera Darka Jankowskiego w serialu TVN – 39 i pół. Wystąpiła także w jednym z odcinków serialu Usta usta. Łuczenko była również uczestniczką siódmej edycji programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami.

Marina urodziła się w Winnicy na Ukrainie, w wieku dwóch lat z rodzicami i bratem przeprowadziła się do Polski, skąd pochodzą jej dziadkowie. Swojego czasu media plotkarskie rozpisywały się o jej romansie z Wojciechem „Łozo” Łozowskim, wokalistą zespołu Afromental oraz piosenkarzem Łukaszem „Mrozu” Mrozem. Po serii ognistych związków z muzykami Marina przerzuciła się na sport, poznała bowiem Wojtka Szczęsnego, z którym w 2016 roku zawarła związek małżeński. Para rok temu doczekała się pierwszego syna o imieniu Liam.

Obecnie Marina ma 30 lat, jest szczęśliwą mężatką i mamą opływającą w luksusach dzięki zarobkom swojego męża. Celebrytka słynie z zamiłowania do modnych markowych ciuchów, butów oraz torebek. Jej stylizacje zachwycają nastoletnie fanki, a ona sama jest dla niektórych internautek wzorem do naśladowania.

Jesteście ciekawi jak dawniej wyglądała luksusowa Marina? Na profilu celebrytki jest kilka smaczków z młodości, między innymi szałowe fotki małej Marinki, która już jako dziecko wyróżniała się niesamowitą urodą.

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko nawet na plażę ubrały się jak na pokaz mody! Ich letnie kreacje zapierają dech!

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko pokazały swoje śliczne dzieci w Grecji! Są także sławni mężowie oraz odkryte opalone ciała!

Marina Łuczenko zdradziła swoje niedoskonałości! Ma cellulit, mały biust oraz wąskie biodra! Fanki są w szoku!


Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Marina Łuczenko i Wojtek Szczesny świętują roczek swojego synka

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×