Marina wylewa siódme poty na obozie Anny Lewandowskiej! To jej pierwszy raz!

Marina Łuczenko na obozie Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko na obozie Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko na obozie Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko wybrała się na swój pierwszy Camp by Ann razem z Anną Lewandowską. Ukochana Wojciecha Szczęsnego postanowiła zrobić coś dla siebie po ciąży i pojechała na kultowy już obóz sportowy żony Roberta Lewandowskiego. Pochwaliła się fanom na Instagramie i wyznała, że zdążyła nawet złapać pierwszą kontuzję! Co się stało?

Obozy treningowe Anny Lewandowskiej są już legendarne. Za każdym razem gdy w sieci pojawia się informacja o dostępnych biletach i kolejnej edycji, wejściówki rozchodzą się w kilka minut. Tym razem jedną z nich udało się nabyć Marinie Łuczenko. Wokalistka wybrała się na zimową edycję, a na Instagramie zdała fanom obszerną relację z pierwszych dni.

Okazuje się, że to jej pierwszy wyjazd i zdążyła się już przekonać, że wcale lekko nie jest. Nie zamierza jednak rezygnować!

Koniec świata! Jestem
na obozie sportowym #CampByAnn@annalewandowskahpba
uwierzcie mi, ja też nie dowierzam ,że tutaj jestem!
Muszę przyznać, że jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Ponieważ, nie jestem przyzwyczajona do regularnego wysiłku fizycznego, a co dopiero jeżeli ma to być kilka treningów dziennie. Tak jak pisałam Wam kiedyś, nie będę ściemniać, że szczupłą sylwetkę zawdzięczam treningom. Nie oznacza to jednak, że mam dobra kondycję. Nad tym teraz chce się skupić. W tym roku postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć o swoja formę a tym samym o swoje zdrowie a przy okazji wyrzeźbić sylwetkę. Przyjechałam tu aby się zmotywować do regularnego ruchu dla duszy i ciała. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać. Tymczasem pozdrawiam Was z obozu i liczę na Wasze wsparcie.

Na InstaStory przyznała zaś, że zdążyła zaliczyć kontuzję:

Mimo malutkiej kontuzji, chociaż nie wiem, czy to taka malutka czy jakaś poważna kontuzja, będę musiała zrobić rezonans jak wrócę do Warszawy. W każdym razie – ćwiczę dzielnie! Nie poddajemy się – dodała, pokazując fanom jak wyglądają tereny otaczające zamieszkane przez uczestniczki obozu budynki

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego!

Donald Tusk pobił Roberta Lewandowskiego! Jego aukcja na WOŚP 2019 to prawdziwy hit!

Anna i Robert Lewandowscy z córką w romantycznej sesji na śniegu! Takich pięknych zdjęć w tym roku jeszcze nie było!

Dziewczyna Krzysztofa Piątka to prawdziwa piękność! Nowa 27-letnia wag to seksowna pani prawnik! Zrobi taką karierę jak Anna Lewandowska?


Marina Łuczenko na obozie Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko na obozie Anny Lewandowskiej

Marina Łuczenko w kuchni z Liamem Szczęsnym

Marina Łuczenko w kuchni z Liamem Szczęsnym

Marina Łuczenko w bikini

Marina Łuczenko w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×