Szukaj

Marina Łuczenko pokazała swój prywatny samolot! W takich luksusach gwiazda podróżuje z synkiem!

Marina Łuczenko z synem Liamem

Marina Łuczenko z synem Liamem

Marina Łuczenko pokazała prywatny samolot

Marina Łuczenko oraz bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia w romantycznym włoskim mieście Portofino. Para szybko wzięła bajkowy ślub w Grecji, a niedawno na świat przyszedł ich pierwszy synek Liam. Marina i Wojciech od dawna mieszkają we Włoszech. Przeprowadzili się tam, gdy bramkarz podpisał kontrakt z klubem AS Roma. Wówczas razem zamieszkali w Rzymie.

Małżonkowie z synkiem nadal mieszkają w południowym kraju, bowiem Szczęsny gra obecnie w barwach Juventusu Turyn. Wojtek ma również mieszkanie w Londynie, zatem Marina z synkiem i mężem bardzo często podróżują po świecie swoim prywatnym samolotem, który gwiazda hitu On My Way pokazała ostatnio na Instagramie. W przypadku małżonków prywatny samolot nie powinien nikogo dziwić, ten nowoczesny środek transportu znacznie ułatwia przemieszczanie się, ale przede wszystkim jest wygodny dla Mariny i jej małego synka.

Dodajmy, że Wojciech Szczęsny obecnie jest bramkarzem klubu, w którym gra sam Cristiano Ronaldo, zatem Polak ze słynnym Portugalczykiem są teraz kolegami z murawy. Można więc sądzić, że Wojciech przechodząc do Juventusu podpisał atrakcyjny finansowo kontrakt, co oznacza, że na brak pieniędzy małżonkowie narzekać nie powinni.

Poza tym Marina Łuczenko także radzi sobie znakomicie ze swoją karierą muzyczną. Rok temu wydała świetna płytę On My Way, która miała rewelacyjne recenzje, a ostatnio jej singiel nagrany z brytyjskim wokalistą Jamesem Arthurem zdobył rangę złotej płyty. Jakby tego było mało, Marina niedawno podpisała atrakcyjny kontrakt reklamowy ze znaną marką kosmetyczną, której została twarzą. 

Łuczenko od zawsze podkreśla w swoich wywiadach, że najważniejsza dla niej jest rodzina, więc prywatny samolot jest idealnym rozwiązaniem, aby ułatwić życie swoim najbliższym oraz wspierać swojego męża, gdy ten gra na światowych stadionach.

Chcielibyście mieć swój samolot, tak jak Marina?

Tabloid próbuje skłócić Marinę Łuczenko i Sarę Boruc? W sieci krąży paskudny artykuł

Marina Łuczenko z synem przed meczem Wojtka Szczęsnego. Mały Liam wygląda jak gwiazda futbolu

Marina nagrała przebój do kinowego hitu! Jej synem będzie w siódmym niebie! [WIDEO]


Marina Łuczenko ma prywatny samolot

Marina Łuczenko ma prywatny samolot

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zabrali synka w podróż samolotem

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zabrali synka w podróż samolotem

Marina Łuczenko z synkiem na spacerze w Mediolanie

Marina Łuczenko z synkiem na spacerze w Mediolanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×