Szukaj

Marina Łuczenko zdradziła swoje niedoskonałości! Ma cellulit, mały biust oraz wąskie biodra! Fanki są w szoku!

Marina Łuczenko w ostatnim czasie wrzuciła sporo zdjęć z wakacji, wśród których są także zmysłowe fotki w bikini. Żona Wojtka Szczęsnego niespodziewanie wyjawiła, że jej ciało nie jest idealne. Ona również ma cellulit!
Marina defekty

Marina defekty

Marina Łuczenko wraz z Anna Lewandowską uchodzą za najpiękniejsze polskie wags. Obie są niezwykle atrakcyjne, zgrabne powabne jak również są mamami. Marina i Anna maja idealne sylwetki, do których bardzo szybko wróciły po swoich porodach. W przypadku Anny nikogo ten fakt nie dziwi bowiem Lewandowska jest świetną trenerką i doskonale wie jak zadbać o swoje ciało. Marina korzystała zatem z porad swojej przyjaciółki i także błyskawicznie po swojej ciąży pokazała się w bikini.

Obecnie piosenkarka wraz z synkiem oraz mężem przebywa na rodzinnych wakacjach, z których regularnie wkleja piękne fotki w stylowych kreacjach, są także romantyczne foty z Wojtkiem Szczęsnym. Oczywiście największym zainteresowaniem wśród fanów cieszą się zdjęcia Mariny w bikini. WAG nagrała nawet wakacyjny filmik, na którym uroczo tańczy w słońcu odsłaniając prawie całe nagie ciało.

Roznegliżowane zdjęcia młodej mamy są obiektem wielu publikacji oraz burzliwych dyskusji na Instargamie. Dokładnie rok po porodzie Marina pozuje w bikini, ma ciało jak marzenie zatem fanki puchną z zazdrości. Ostatnio jedna z internautek skomplementowała swoja idolkę, wychwalając jej idealną figurę:

 Marina powiedz jak to możliwe, kobieto jak Ty to robisz, że masz tak idealne ciało? Zdradź sekret – spytała fanka.

Ku zdziwieniu Marina natychmiast odpisała, jej odpowiedz zaskoczyła wszystkich internautów, trenerka zdradziła swoje defekty:

Wcale nie idealne, mam cellulit, po dziecku mniejszy biust i nieduże biodra, ale lubię siebie i akceptuję. Nie ma ideałów – napisała Marina.

Brawo za szczerość!

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko pokazały swoje śliczne dzieci w Grecji! Są także sławni mężowie oraz odkryte opalone ciała!

Półnaga Marina Łuczenko zafundowała fanom zmysłowy pokaz taneczny! Wojtek Szczęsny puchnie z dumy! [WIDEO]

Marina Łuczenko jak prawdziwa księżniczka świętowała swoje 30 urodziny w Cannes! Wśród gości była Anna Lewandowska! [WIDEO]


Marina Łuczenko rok po porodzie prezentuje swój płaski brzuch

Marina Łuczenko rok po porodzie prezentuje swój płaski brzuch

Marina Łuczenko kilka tygodni po porodzie w bikini

Marina Łuczenko kilka tygodni po porodzie w bikini

Polskie WAGs: Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego

Polskie WAGs: Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego

×