Marina i Wojtek kupili działkę w Zakopanem. Widok powala. Za tak cudne miejsce musieli wydać krocie. Niedaleko mieszka… Edyta Górniak

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny od kilku lat inwestują w nieruchomości. Właśnie wokalistka pochwaliła się nowym zakupem, który sfinalizowała w Zakopanem. 

Marina Łuczenko od ponad 5 lat jest żoną Wojciecha Szczęsnego. Z bramkarzem reprezentacji Polski związała się w 2013 roku i natychmiast stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wokalistkę i piłkarza połączyło gorące uczucie, a ukochana z miejsca zawróciła w głowie sportowcowi. To on zabiegał o to, aby się spotkali i z pomocą kilku zabiegów zdołał umówić się z nią na pierwszą randkę. Szybko okazało się, że nadają na tych samych falach.

Obecnie tworzą niezwykle szczęśliwą relację i razem wychowują synka Liama. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie, a każde kolejne zdjęcie, z jego udziałem, które pojawia się na Instagramie, wywołuje euforię wśród fanów. Rodzice nie pokazują twarzy trzylatka, ale wiadomo, że ma on burzę blond włosów i bardzo zdrowo się rozwija. Razem ze swoim tatą chętnie gra też w piłkę.

Marina Łuczenko chwali się nowym zakupem nieruchomości

Marina i Wojtek na co dzień mieszkają we Włoszech. Małżonkowie jednak tak często, jak tylko mogą, pojawiają się w Polsce, gdzie mają rodzinę i przyjaciół. Końcówkę roku również postanowili spędzić w kraju. Przed Wigilią wiadomo było, że Marina nie czuje się na siłach, by zorganizować święta. Wokalistka wcześniej znalazła się w szpitalu i przeszła zabieg. Nie zdradziła jednak na razie, co jej dolegało.

W czasie Bożego Narodzenia i sylwestra postanowiła dojść do siebie i odpocząć dlatego wybrała się z rodziną do Zakopanego i na bieżąco relacjonowała pobyt w górach. Okazuje się, że w zimowej stolicy Polski udało jej się dokonać całkiem niezłego zakupu. Właśnie pochwaliła się, że nabyła tam jedną z działek, a na tę transakcję musiała zapewne wydać niezły majątek. Pozując na tle Giewontu, zakomunikowała swój sukces.

Działeczka kupiona, misja zakończona- napisała.

Wiadomo, że Marina i Wojtek już jakiś czas temu zaczęli inwestować w nieruchomości. Małżonkowie zajęli się kupowaniem i wykańczaniem luksusowych apartamentów pod klucz. Osobiście doglądają wszystkich prac. Piłkarz odpowiedzialny jest za formalności, a jego żona zajmuje się kwestią aranżacji. Jak na razie piosenkarka nie zdradziła, czy kupili działkę w Zakopanem na własny użytek, czy planują zbudować tam kolejne apartamenty. Trzeba przyznać, że to bardzo mądra inwestycja na przyszłość. Przypomnijmy, że niedawno dom u podnóża Tatr kupiła też Edyta Górniak. Czekamy na kolejne szczegóły.


Marina Łuczenko kupiła działkę w Zakopanem

Marina Łuczenko kupiła działkę w Zakopanem

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×