Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Marina i Wojciech Szczęsny już wrócili z podróży poślubnej. Rzucili się w wir pracy? Nic podobnego!

Marina i Wojciech Szczęsny w podróży poślubnej zdjęcia 2016


Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Warszawie

O tej parze głośno jest od kilku miesięcy. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaskoczyli wszystkich biorąc cichy ślub. Dopiero jakiś czas po ceremonii opublikowano zdjęcia z ceremonii. Szczęśliwi zakochani wkrótce udali się w podróż poślubną. Wybrali dość nietypowo, bo zdecydowali się na wyprawę dookoła świata. Co jakiś czas para zamieszczała wyjątkowe zdjęcia z podróży.

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wciąż w podróży poślubnej. Miejsca, które odwiedzili wczoraj będzie zazdrościł im każdy! 

Tymczasem okazuje się, że bajkowa wyprawa dobiegła końca. Wojciechowi skończył się urlop i musi wracać do codziennych obowiązków, jakimi są treningi i obóz przygotowawczy do kolejnego sezonu. Wraz z Mariną znaleźli jednak chwilę, aby wpaść w rodzinne strony piłkarza. Para odwiedziła Warszawę. Marina zrelacjonowała wszystko oczywiście na Snapchacie. Łuczenko pokazała między innymi, jak spędza czas ze swoim mężem. Para wraz z grupą przyjaciół udała się do jednej z najmodniejszych stołecznych restauracji.

Warszawa jest ostatnim przystankiem w czasie urlopu Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Teraz czeka ich ciężka praca. Wokalistka musi dokończyć nagrywanie swojej płyty, a bramkarz rozpoczyna sezon. Życzymy im, aby jednak znajdowali wolny czas. W końcu są młodym małżeństwem.

Zobacz: To już pewne! Wiemy, gdzie Wojciech Szczęsny będzie grał po wakacjach

Wojtek Szczęsny i Marina są w podróży dookoła świata. Byli w Tokio

Wakacje Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Warszawie

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny w Warszawie

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 26 lipca 2016, 18:50

Po urlopie beda nadal wkurzać Polakow swoim bogactwem bo przeciez beda czuli sie lepsi dzieki temu


Dodaj komentarz
×