Co za luksus! Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzają wakacje w ekskluzywnym hotelu. Cena za nocleg powala

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzają urlop w Grecji. Odpoczywają w luksusowym miejscu. Cena za dwie doby zwala z nóg.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się w 2016 roku. Dwa lata później zostali rodzicami. Powitali na świecie syna, Liama, który co jakiś czas gości w social mediach znanych rodziców. Chociaż w trosce o prywatność dziecka nie pokazują jego twarzy, dzięki zdjęciom, które udostępniają, można obserwować, jak dorasta.

Małżonkowie wspierają się na co dzień. Dowodem może być zachowanie Mariny, która podczas Euro 2020 stanęła w obronie męża. Gdy po meczu inauguracyjnym spłynęła na niego lawina krytyki, piosenkarka dodała nowy post na Instagramie. Podkreśliła w nim, że bramkarz ciężko pracuje na swój sukces:

Jestem dumna z naszej drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża. Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem, jak ciężko pracuje i ile kosztuje to go wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się…

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na wakacjach. Odpoczywają w luksusach

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny od kilku dni przebywają na wakacjach, których fragmenty pokazują w sieci. Niedawno piosenkarka podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje ubrana w sukienkę z sieciówki. Dobrała do niej stylowe dodatki. Za jej plecami rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki.

Profil na Instagramie @celebrytanawakacjach podaje, że gwiazda, jej mąż i syn odpoczywają w pięknym miejscu. Podobno wybrali pięciogwiazdkowy hotel, który jest położony nad zatoką Psarou. Booking.com informuje, że obiekt składa się z eleganckich bungalowów oraz willi, które są dobrze wyposażone. Goście mają do swojej dyspozycji wszelkie udogodnienia:

Znajduje się wbudowana wanna lub prysznic do fototerapii. Niektóre z nich dysponują prywatnym basenem oraz wanną z hydromasażem wewnątrz lub na świeżym powietrzu. Standardowe wyposażenie obejmuje telewizor LCD marki B&O, odtwarzacz CD/DVD oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji Gości jest spa Elixir Fitness Gallery z nowoczesną salą fitness, sauną oraz salonem piękności. Na terenie ośrodka znajduje się również sklep jubilerski i największe centrum konferencyjne na Cykladach – podaje portal.

Za takie luksusy trzeba słono zapłacić. Najmniej kosztują bungalowy, w których cena za nocleg za dwie doby waha się od 5 nawet do 10 tysięcy złotych. Do dyspozycji gości są też wille (od 40 do 80 tysięcy za dwie noce) oraz rezydencje z prywatnym basenem (ponad 140 tysięcy za dwie noce).

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny odpoczywają w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×