Szukaj

Apetyczny biust Mariny atrakcją dnia! Gwiazda w wakacyjnym uniesieniu odsłoniła sporo ciała

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko od kilku dni wypoczywa w gorącym i słonecznym Dubaju. Gwiazda nie szczędzi fanom zdjęć pięknych widoków. Właśnie dodała kadr, na którym kusi ponętnym biustem. Co za ciało!

Marina Łuczenko jest jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek. Gwiazda już nastolatka nagrywała swoje przeboje, jednak od pewnego czasu doskonale sprawdza się w roli żony i mamy. Kilka lat temu artystka poznała bramkarza polskiej reprezentacji, Wojciecha Szczęsnego. Zachwycony subtelną urodą gwiazdy piłkarz bardzo zabiegał o pierwsze spotkanie. Umówił się z przyszłą żoną pod pretekstem spraw służbowych, aby później szturmem zdobyć jej serce. Dzisiaj małżonkowie stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Marina i Wojtek pobrali się ponad 4 lata temu z dala od blasku fleszy i medialnego szumu. Uroczystość odbyła się w Grecji i nawet zaproszeni na uroczystość goście dopiero na lotnisku poznali kierunek i cel podróży. Zakochani dwa lata po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. W 2018 roku na świat przyszedł ich synek Liam. Niedawno gwiazda wyznała, że jej poród był bardzo ciężki. Macierzyństwo wynagrodziło jej ten trud z nawiązką, a synek jest jej oczkiem w głowie.

Marina Łuczenko kusi biustem na wakacjach w Dubaju

Wokalistka bardzo aktywnie prowadzi profil w social mediach i chętnie dzieli się tam z fanami kulisami swojej pracy. To właśnie za pomocą Instagrama utrzymuje z nimi stały kontakt. Nie szczędzi także postów dotyczących życia prywatnego. Na publikowanych przez nią zdjęciach często możemy zobaczyć jej synka Liama. Chociaż nie upublicznia jego twarzy, to możemy podejrzeć, jak szybko rośnie jej pociecha.

Marina nie szczędzi za to fanom swoich własnych ujęć. Śliczna wokalistka od zawsze była obiektem westchnień wielu mężczyzn. Dzisiejszym zdjęciem udowadnia, że ma nie tylko śliczną buzię, ale także kuszące ciało. Artystka zaprezentowała swój ponętny dekolt podczas wakacji w Dubaju. Jej obserwatorzy są wniebowzięci. Ubrana w kolorowe kwieciste bikini nie pozostawiła zbyt wiele dla wyobraźni.

Lubię brak słów chce być wolna od kłamstw… czuje good mood – podpisała zdjęcie.

Za plecami Mariny rozciąga się przepiękny widok, ale to ona jest na tym ujęciu największą gwiazdą. Internauci nie szczędzą jej komplementów. Piszą, że zdjęciem „zrobiła im dzień”.

  • Jaka jesteś piękna.
  • Sztos na maksa.
  • Przepiękna.
  • Cudo.

Nie brakuje też emotikonów zachwytu i wirtualnych serduszek. Artystka zdecydowanie wie, jak zachwycić swoich obserwatorów.


Marina Łuczenko w Dubaju

Marina Łuczenko w Dubaju

Marina Łuczenko w Dubaju

Marina Łuczenko w Dubaju

Marina Łuczenko w Dubaju

Marina Łuczenko w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×