W sieci od dłuższego czasu mówiono o kryzysie w małżeństwie Mariny i Wojtka Szczęsnego. Nowy filmik zdradza prawdę o ich relacji

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina wypowiedziała się na temat kryzysu w związku z Wojtkiem Szczęsnym. Padła szczera deklaracja. Co powiedziała znana wokalistka?

Marina to uzdolniona piosenkarka. Większość ludzi kojarzy ją z tego, że jest żoną piłkarza Wojtka Szczęsnego. Para wychowuje syna, Liama. Jego mama ostatnio na długi czas wycofała się z mediów społecznościowych.

30 listopada przeszłam operację. Długo czekałam na badanie histopatologiczne, alby odetchnąć z ulgą, że już jest po wszystkim. Bardzo ciężko wracałam do siebie, co tylko pogarszało mój stan emocjonalny, przez co cały czas chorowałam. Dodatkowo doszły ogromne zmiany hormonalne, co wpłynęło bardzo negatywnie na mój stan psychiczny. Otarłam się o depresję i ostatnie miesiące walczyłam o to, aby odnaleźć w sobie spokój, co nie jest łatwe w dobie tego, co dzieje się w Ukrainie. Ta koszmarna wojna pogłębia ataki paniki. Powoli wracam do formy – napisała.

Teraz jest lepiej. Ostatnio bawiła się na weselu znajomych, jednak u jej boku zabrakło męża. To wywołało lawinę spekulacji. Niektórzy zaczęli poważnie martwić się o to, że Marina i jej partner przeżywają kryzys małżeński.

Marina o kryzysie w związku. Co powiedziała?

Już wtedy ktoś zadał jej pytanie na Instagramie:

Dlaczego zawsze sama na weselach?

I dostał odpowiedź:

Mój mąż ma właśnie okres przygotowawczy do sezonu. Miał tylko cztery tygodnie wakacji.

W poniedziałek Marina, by jeszcze wzmocnić przekaz, opublikowała filmik, na którym widać ją w aucie. Wraz z nią znajdują się w nim jej syn i Wojciech. Maluch nie krył, że cieszy się z obecności taty i głośno dokazywał. Po takim materiale fani z pewnością nie będą więcej skorzy do roztaczania wizji konfliktu małżeńskiego u Szczęsnych.

Marina ma konflikt z Joanną Opozdą?

O ile relacje wokalistki z Wojtkiem są perfekcyjne, to nieco gorzej może być w przypadku Joanny Opozdy. Nowa aktywność Szczęśnej na Instagramie wskazuje, że obecne stosunki między przyjaciółkami mogą nie być najlepsze.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Marina i Wojtek Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny

Marina na imprezie

Marina na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×