Szukaj

Marina i Wojtek oddali hołd lekarzom, ale internautom coś się nie spodobało. Gwiazda komentuje: „Ręce opadają”

Marina i Szczęsny – okladki dla lekarzy

Marina i Szczęsny – okladki dla lekarzy

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny znowu są razem. Para nagrodziła zaangażowanie lekarzy w ratowanie ludzkiego życia w ostatnim, trudnym czasie. Pod ich filmem z pięknym przesłaniem pojawiło się kilka gorzkich słów od internautów.

Wojciech Szczęsny przez miesiąc nie mógł wrócić do Polski z powodu kwarantanny, jaką musiał przejść po wykryciu wirusa SARS-CoV-2 u jego kolegi z zespołu – Daniela Ruganiego. Marina z wyraźnym trudem znosiła rozłąkę. Swoim smutkiem podzieliła się z internautami. W opublikowanym tydzień temu wpisie gwiazda martwiła się stanem swojego synka – Liama:

Dziś przez otwarte okno Liam usłyszał głos komunikatu dochodzącego z radiowozu jeżdżącego po Warszawie z prośbą, byśmy zostali w domu. Przestraszył się i przybiegł się przytulić. Powiedział z wielkimi oczami: „wirus”. To słowo najbardziej zwróciło jego uwagę, więc postanowił je powtórzyć. Choć ma rok i 9m, doskonale wie, że coś jest nie tak – napisała na Instagramie.

Szczęsny, gdy tylko zakończył przymusową izolację, wsiadł w auto i przyjechał do Polski (ruch lotniczy jest obecnie wstrzymany). Teraz Marina może cieszyć się obecnością swojego męża. Na twarzy ich syna pojawił się promienny uśmiech, czym gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Radości nie było końca.

Kochani, jak pewnie już zauważyliście, wczoraj przyjechał do nas Wojtek. Po pięciu tygodniach rozłąki nasza rodzina wreszcie jest w komplecie – oznajmiła MarinaTak więc mam spokój ducha i chciałabym wam serdecznie podziękować za wsparcie poprzez serduszko, uśmieszek, każdy komentarz. Dziękuję, że ze mną jesteście – napisała Marina.

Marina i Wojciech Szczęsny biją brawo dla lekarzy

Zgodnie z aktualnymi restrykcjami, cała trójka podlega teraz kwarantannie. Marina i Wojtek postanowili przyłączyć się akcji, w której udział bierze niemalże cały świat. Chodzi o klaskanie na balkonach w uznaniu dla ciężkiej, a czasem wręcz nadludzkiej pracy medyków. W polską wersję akcji #ClapForOurCarers#OwacjeDlaLekarzy zaangażowali się, między innymi, Kayah, Monika Olejnik, Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Mariusz Szczygieł, Andrzej Chyra, czy Andrzej Seweryn. Za granicą swój szacunek medykom przekazali m.in. brytyjska rodzina królewska, Beckhamowie oraz aktor Tom Hanks.

View this post on Instagram

#Marina i #WojtekSzczesny wspierają akcję #OwacjedlaLekarzy ???????????????? W każdą niedzielę o 17 cała Polska bije brawo dla służby zdrowia ???????????????? Was też do tego zachęcamy! • #clapforourcarers #brawodlasłużbyzdrowia #coronavirus

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Wśród słów uznania dla postawy Mariny i Wojtka, pojawiło się kilka średnioprzyjemnych komentarzy. Internauci zarzucili parze brak wsparcia dla przedstawicieli innych zawodów, którzy również codziennie narażają swoje zdrowie dla dobra ogółu.

A pielęgniarki, zalowe, ratownicy? Cała służba zdrowia, nie tylko lekarze – owacje! – napisała jedna z internautek, której wtórowała inna: – Rozumiem, że ludzie pracujący w sklepach, aptekach, dostawcy, piekarze, to tylko mięso armatnie? Szacunek należy się wszystkim. Nie tylko wybranym.

Marina nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi:

Inni nie są pomijani. Jakiś czas temu wstawiłam post, w którym okazuje szacunek i podziękowania dla wszystkich, dzięki którym nasz kraj funkcjonuje. (…) Tak się nazywa akcja, do której się przyłączyliśmy. Wielokrotnie również dziękowałam wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, że nasz kraj funkcjonuje. Jeżeli są inne akcje – chętnie się przyłączymy w imię dobrej idei – tłumaczyła się Łuczenko.

Jedna z fanek była zniesmaczona krytycznymi komentarzami na profilu piosenkarki:

Nawet w takiej chwili ludzie muszą pluć jadem…

Riposta gwiazdy hitu On my way była krótka i bardzo w punkt:

Ręce opadają 🙁

Postawa Mariny zdecydowanie zasługuje na brawa.


Marina Łuczneko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczneko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczneko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczneko i Wojciech Szczęsny

Liam Szczęsny biegnie w kierunku Wojtka Szczęsnego

Liam Szczęsny biegnie w kierunku Wojtka Szczęsnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×