Szukaj

Marina i Wojtek Szczęsny przerwali milczenie. Fani spekulowali, że się rozstali. Teraz już wszystko jasne

Marina, Wojciech Szczęsny

Marina, Wojciech Szczęsny

Marina długo nie publikowała zdjęć z mężem, Wojtkiem Szczęsnym. Do tego miała wielki kryzys, który wychwycili internauci. Od razu połączyli to ze sobą i spekulowali o kryzysie małżeńskim wokalistki i piłkarza. Para postanowiła przerwać milczenie. Już wszystko jasne.

Niedawno Marina stała się bohaterką kolorowej prasy, a wszystko za sprawą kilku zdjęć paparazzi, na których zrozpaczona piosenkarka cała we łzach pali papierosa. Fani bardzo mocno zaniepokoili się stanem idolki. Padło mnóstwo pytań, o to, co ją trapi.

Kilka godzin później wokalistka wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że nie zamierza obarczać innych swoimi problemami i podziękowała swoim fanom za troskę i zainteresowanie:

Bardzo wam dziękuję za wsparcie i troskę. To mega miłe. Choć życie bez social mediów wciąga, to postaram się częściej tutaj zaglądać dla Was i wysyłać Wam tylko pozytywną energię.

Do tego dociekliwi fani dostrzegli, że od dawna nie publikowała żadnych postów z Wojtkiem Szczęsnym, jak to miała w zwyczaju. Dodali sobie te dwa fakty i wyszło im, że para ma kryzys małżeński.

Marina i Wojtek Szczęsny przerywają spekulacje na temat kryzysu w związku

Mimo że od opisywanych wydarzeń minęło sporo czasu, a Marina już wrzuciła kilka relacji i postów, to internautów nadal nurtował brak Wojtka. Szczęśni uchodzą za jedną z najpiękniejszych i najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie, więc spekulacje na temat ich problemów małżeńskich zaczęły pojawiać się coraz częściej.

Wokalista jednak już ucięła wszelkie podejrzenia. Opublikowała relację, na której widzimy rodzinę w komplecie. Wszystko wróciło do normy. Widać Wojtka Szczęsnego, który zadowolony relaksuje się z najbliższymi. Na nagraniu widać, jak Liam gra z tatą w piłkę.

Tato, zepsułeś moją piłkę – powiedział dwulatek.

Jak zepsuł? – dopytuje się Marina.

Obroniłeś – mówi rozczarowany maluch.

W dalszej części chłopiec jest zdecydowanie bardziej usatysfakcjonowany, bo Wojtek pozwala mu strzelić gola.

GOOOOOOOOOL – krzyczy chłopiec.

Relacja pokazuje rodzinną sielankę, więc nie ma powodów, żeby przypuszczać, że u Szczęsnych nastąpił kryzys małżeński.


Zrzut ekranu 2020-11-25 o 23.09.11Marina i Wojtek Szczęsny w windzie

Marina i Wojtek Szczęsny w windzie

All-ONS_1063891454-Wojciech_Szczesny_Liam_Szczesny_Marina_Luczenko_Szczesna

Marina Łuczenko, Wojtek Szczęsny, Liam Szczęsny fot. ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×