Marina i Wojtek Szczęsny wylecieli na luksusowe wakacje! Spędzą Sylwestra 2016 za granicą

Marina i Wojciech Szczęsny, mieszkanie

Marina i Wojciech Szczęsny, mieszkanie

Marina i Wojtek Szczęsny na wakacjach w Singapurze

Gwiazdy czas między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem wykorzystują na dalszy relaks i zagraniczne wyjazdy. Dopiero co Anna i Robert Lewandowscy wylecieli do Dubaju. Teraz Marina i Wojtek Szczęsny wzięli z nich przykład i również wybrali się na wakacje, tyle że do Singapuru.

Zobacz: Koniec rodzinnego świętowania! Anna i Robert Lewandowscy wylecieli za granicę

Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się filmikami z tego pięknego miasta, na których widać hotel, w którym się zatrzymali i oświetlone, miejskie ulice. Marina Sand Bay to luksusowy hotel, w którym doba kosztuje blisko 4 tysiące złotych! A to dopiero początek ich podróży i zapewne przedsmak tego, co nam jeszcze pokaże.

Gwiazda zawsze podczas wyjazdów stara się relacjonować obserwatorom swoje wyprawy. Dzięki czemu chociaż przez chwilę jej fani mogą poczuć się tak, jakby zwiedzali razem z nią. Marina w ostatnim wywiadzie podkreślała, że te zdjęcia i filmy z pięknych miejsc nie są dla niej objawem chwalenia się, jak niektórzy jej zarzucają. Najczęściej jest tak, że sama jest w nich po raz pierwszy i jak każdy najzwyczajniej cieszy się i ekscytuje.

Podobają Wam się filmiki i zdjęcia Mariny i Wojtka z ich zagranicznych wypadów? Jesteście fanami pary?

Zobacz: Urocze! Namiętny pocałunek Mariny i Wojciecha Szczęsnego przy wigilijnym stole. Eleganccy? Zmienicie zdanie, gdy zobaczycie ich buty

Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach w Singapurze - Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach w Singapurze – Instagram

15725868_1422705647747815_1946451531_o
Marina i Wojtek Szczęsny polecieli na wakacje do Singapuru


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×