Marina i Wojtek Szczęsny świętują 9. rocznicę wypadu na Open’er Festival! Dodali tak namiętne zdjęcie, że aż można się zaczerwienić

Marina, Wojtek Szczęsny

Marina, Wojtek Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny od lat tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani podzielili się ostatnio z fanami fotografią z randki. Zrobili to dokładnie 9 lat po tym, jak do mediów trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia!

Związek Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego uważany jest przez wielu fanów za niemal idealny. Zarówno gwiazda muzyki pop, jak i utalentowany piłkarz spełniają się na wielu płaszczyznach: prywatnej, zawodowej oraz towarzyskiej. Mimo to zawsze podkreślają, że to rodzina jest dla nich najważniejsza, a między małżonkami po wielu latach nadal widać miłość i chemię.

Zakochani po raz pierwszy pokazali się razem w 2013 roku na festiwalu Open’er w Gdyni. Piosenkarka i sportowiec nie chcieli jednak, by ich uczucie było tematem tabloidowych nagłówków, dlatego nie komentowali publicznie doniesień na temat swojego związku. Pojawiły się nawet komentarze, sugerujące, że nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią.

Marina i Wojtek Szczęsny – Open'er 2013

Marina i Wojtek Szczęsny – Open’er 2013

Sportowiec oświadczył się swojej ukochanej już po dwóch latach znajomości, prosząc Marinę o rękę w dniu jej urodzin podczas przyjęcia z udziałem rodziny i przyjaciół. Ślub jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu do samego końca był owiany tajemnicą. Zakochani pobrali się podczas romantycznej ceremonii na jednej z greckich wysp w 2016 roku. Bajkowa uroczystość odbyła się na terenie luksusowego kompleksu hotelowego Astir na Riwierze Ateńskiej.

Dwa lata po ślubie, w 2018 roku młodzi małżonkowie powitali na świecie syna, któremu nadali niezwykle oryginalne imię Liam. Rodzina wiedzie luksusowe życie, podróżując między Turynem, z którym sportowiec jest związany zawodowo, a Warszawą, gdzie mieszkają ich najbliżsi. Życie na walizkach im jednak nie przeszkadza, a cała trójka wydaje się być bardzo szczęśliwa, co da się zauważyć na zdjęciach publikowanych przez nich w social mediach.

Marina i Wojciech Szczęsny na randce

Instagramowy profil Mariny śledzi już ponad 760 tysięcy fanów, a gwiazda wielkimi krokami zbliża się do zgromadzenia miliona obserwatorów. Wokalistka dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z sesji zdjęciowych związanych z jej pracą, jak i tych przedstawiających jej rodzinę i przyjaciół. Uwagę obserwatorów Mariny przykuło zwłaszcza jedno z dodanych przez nią w ostatnim czasie zdjęć.

Marina i Wojciech wybrali się na randkę, podczas której zapozowali do fotografii czule się całując. Piosenkarka krótko skomentowała publikację:

Nocny wypad – napisała.

Fani nie przeszli obojętnie obok tak uroczego widoku, zasypując parę komentarzami:

  • Wszystkiego najlepszego!
  • Piękni!
  • Power couple!

Czy jest jakaś specjalna okazja, z której para zdecydowała się wybrać się na randkę? Niewykluczone, że właśnie mija kolejny rok, od kiedy para wstąpiła w związek. Przypomnijmy, że wspomniany już Open’er, z którego do mediów trafiły pierwsze zdjęcia zakochanych, miał miejsce dokładnie 3 lipca 2013 roku, czyli 9 lat temu.


Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny

Wojtek Szczęsny, Marina – Open'er 2013

Wojtek Szczęsny, Marina – Open'er 2013

Wojtek Szczęsny, Marina – Open'er 2013

Wojtek Szczęsny, Marina – Open'er 2013

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×