Szukaj

Marina zaprosiła Lewandowskich na live czata. Było o ciąży Ani, dzieciach i… tyciu. Żarcik gonił żarcik [WIDEO]

Marina wraz ze swoim mężem Wojciechem Szczęsnym zorganizowała live czat dla swoich fanów. Zaprosiła do niego gości. Ku wielkiemu zaskoczeniu, w trakcie rozmowy dołączyli do nich Anna i Robert Lewandowscy. Śmiechu było co niemiara.
Marina i Wojtek Szczęsny – live z Lewandowskimi

Marina i Wojtek Szczęsny – live z Lewandowskimi

Marina jest piosenkarką, która ma na swoim koncie dwa albumy studyjne. Zwraca na siebie uwagę nie tylko mocnym głosem, ale też niebagatelną urodą. Była związana z kilkoma gwiazdorami, jednak ostatecznie wyszła za mąż za piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Para doczekała się synka, Liama, który przyszedł na świat w 2018 roku. Cała trójka tworzy szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

Obecnie, w związku z pandemią koronawirusa, która opanowała cały świat, wszyscy przebywamy na domowej izolacji. Na kwarantannie są także Marina i Wojciech, którzy starają się wykorzystać wolne chwile, by umilić trudny czas swoim fanom. Piosenkarka postanowiła zorganizować wideoczat, do którego zaprosiła swoich obserwujących. Miała dla nich niemałą niespodziankę – w trakcie rozmowy dołączyli bowiem do nich Anna i Robert Lewandowscy, którzy izolację spędzają w Niemczech.

Marina i Wojtek Szczęsny na live czacie z Lewandowskimi

Ania i Robert Lewandowscy przywitali się gorąco z gospodarzami, po czym trenerka zwróciła uwagę na fryzurę swojego męża, mówiąc:

Zobacz, zobacz – powiedziała, dotykając włosów Roberta.

Marina natychmiast zareagowała, twierdząc, że niedługo oboje z Anną będą mieli takie same grzywki. Zapytała się także, czy trenerka sama ścina swoją, czy korzysta z usług fryzjera:

Zaraz będziesz miał grzywkę jak Anna. Czy Ty swoją obcinasz sama? – zapytała Marina.

Ja się na Wojtka robię! Też tak na boczek będę chciał – odgryzł się Lewy, ulizując włosy na bok.

Ciekawa artystka dopytała trenerkę, czy w związku z kwarantanną planuje zapuszczenie włosów:

Miałam zapuszczać, no ale nie, nie, nie – odpowiedziała Anna.

Następnie Marina bardzo podziękowała za prezenty, jakie dostała od Lewandowskich. Okazuje się, że nie miała pojęcia o tym, że Robert wziął się za robienie kawy:

Nie wiedziałam, że ty kawy robisz. Taki włoski się zrobiłeś – stwierdziła Marina, kierując te słowa do Lewego.

Ja się uczę, wiesz. A smakowałaś? – zapytał.

Okazuje się, że jeszcze nie zdążyła sprawdzić kaw RL9, ale zapewniła, że na pewno nadrobi zaległości, gdyż razem z Wojciechem są miłośnikami tego napoju i piją go codziennie. Zdradziła, że najbardziej zachęca ją wersja crema. Jednak Łuczenko nie do końca była pewna, jaki rodzaj będzie odpowiedni dla niej, dlatego zapytała o zdanie Roberta, na co on odpowiedział z przekąsem:

O, Jezu mieszkacie we Włoszech i nie wiecie jak prawdziwą kawę się pije?

Na co Wojtek Szczęsny stanął w obronie żony i powiedział, ucinając dalszą dyskusję:

Ty, Lewy, ty nie bądź taki mądry, bo jak widać ty robisz tę kawę, a nie wiesz jak się przyżądza.

Przez całą rozmowę Wojtek wciąż coś podjadał, co wzbudziło ciekawość Lewandowskiej i zapytała, co przyjaciel je. Okazało się, że przekąska jest bardzo zdrowa, o czym Szczęsny dowiedział się dopiero w połowie opakowania:

Dowiedziałem się w połowie opakowania, że jem paluszki nie zwykłe, tylko paluszki pełnozbożowe, orkiszowe naturalne.

Dodatkowo okazało się, że w międzyczasie zjadł także paluszki w czekoladzie, które on i Marina dostali od Anny w paczce. Była to zdrowa przekąska od trenerki. Anna zapowiedziała, że już szykuje kolejną paczkę. Szczęsny słysząc to, dodał tylko:

Na wadze jest rekord! Nie powiem, w którą stronę.

Ania dodała z uśmiechem, że u niej różniej waga uległa zmianie, a to ze względu na ciążę.

Ale spoko, szybko zrzucę! – dodała Lewandowska

Pary wymieniły się także ulubionymi pozycjami książek, które czytają dzieciom. Nie zabrakło też wątku ciąży Lewandowskiej, która – wbrew temu, co sugerują internauci – przyznała, że jeszcze nie urodziła.

Ania w ogóle nie wyglądasz jakbyś była w ciąży – przyznała Marina.

Jest piłeczka. Klara mówi: „Mama oddawaj piłkę” – odpowiedziała Ania.

Klara nie może się doczekać [rodzeństwa]. Pyta się, kiedy będzie – dodał Robert.

Nie obyło się bez zabawnych przekąsów. Szczęsny zakpił z TikToka Lewandowskiego. Przyznał, że „z wiekiem jest coraz bardziej dziecinny”. Widać, że obie pary nadają na tych samych falach i doskonale wiedzą, w jaki sposób mogą ze sobą żartować.

Cała rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Młoda piosenkarka dodała na koniec słowa pokrzepienia związane z panującą na świecie sytuacją, że wierzy, że wszystko będzie dobrze.

Zapis całej rozmowy par poniżej:


Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Marina podczas czatu z Lewandowskimi

Dodaj komentarz

  • habor pisze:

    ”…u niej waga uległa zmianie, a to ze względu na ciążę.
    Ale spoko, szybko zrzucę!” Właściwy przyrost ciążowej wagi brutto, to 9, max 10 kg dla prawidłowej wagi ur. 3-3,250 /chłopiec/ kg malucha. Matule /niektóre/ dość szybko zrzucają pociążowe tłuszczywo, jednak nie zdają sobie sprawy, że rodzą malucha z prenatalną otyłością w większości utrwalane w niemowlęctwie. A co najgorsze, z reguły z zaprogramowanym dożywotnio dziecku metabolem endo. Co to oznacza dla dziecka na całe jego przyszłe życie, nie będę tłumaczył. Bowiem, gdzie mnie tam prostakowi do tzw. „kwalifikowanych” dietetyczek?!

  • Fann pisze:

    O ameby i patole w pigułce wasze internetowe gwiazdy hihi wiwat!!!!

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×