Szukaj

Marina wypuściła nowy klip. Tuż przed premierą mogło dojść do nieszczęścia. Wszystko przez COVID

Marina nowy teledysk

Marina nowy teledysk

Podczas nagrywania klipu do piosenki Mariny Nigdy więcej prawie doszło do tragedii. Gwiazda i jej mąż byli o krok od spotkania się z raperem, u którego wykryto koronawirusa. 

Marina jeszcze kilka miesięcy temu nie przypuszczała, że będzie mogła się relaksować na greckiej plaży, bo przeżywała bardzo ciężkie chwile, które były wynikiem pandemii koronawirusa. Jej mąż, Wojciech Szczęsny musiał poddać się przymusowej kwarantannie, po tym jak u Daniele Ruganiego z Juventusu Turyn wykryto COVID-19, a ona i Liam w tym czasie byli w Warszawie. Przez kilka miesięcy skazana była na rozłąkę, co wszyscy bardzo mocno odczuli.

Na szczęście złe chwile poszły w zapomnienie. Marina znów ruszyła do pracy. Nakręciła teledysk, w którym wzięła udział razem z Wojciechem. Okazuje się, że o mały włos, a na planie mogło dojść do tragedii. Kwarantanna dla piłkarza mogłaby okazać się niezłym dramatem.

Marina i Wojtek uniknęli spotkania z chorą gwiazdą

Singiel Nigdy więcej jest drugą zapowiedzią nowego albumu Mariny. Kilka miesięcy temu piosenkarka miała okazję nagrać teledysk z raperem Kabe, natomiast aktualnie planowano kolejne zdjęcia. Tym razem miał jej towarzyszyć Igor Ośmiałowski, znany jako Young Igi. Jednak na szczęście do spotkania nie doszło. Pod koniec sierpnia raper poinformował na Instagramie, że został zarażony koronawirusem. Gdyby prawda wyszła na jaw dopiero po wejściu na nagrania, mogłoby to się skończyć niemałą katastrofą.

W ramach wyjaśnień dlaczego ostatnio nie ma mnie w internecie. Odsuwając plotki i dopowiedzenia ludzi, przychodzę z wyjaśnieniami. Dopadł mnie koronawirus, ale całe szczęście mój bystry łeb już dawno wpadł na to, żeby zrobić sobie studio w domu! Bez obaw, pracuję i niedługo usłyszycie nowe rzeczy.

Raper Young Igi ma koronawirusa

Raper Young Igi ma koronawirusa

Po tej wiadomości, jak donosi Super Express, ekipa Mariny musiała zaplanować wszystko od nowa. Mimo że w klipie nikt nie występuje w maseczkach, to zdjęcia zostały zrealizowane na świeżym powietrzu. Young Igi także się w nim pojawił, jednak nagranie z jego udziałem powstało w zupełnie innym miejscu. Następnie połączono gotowe sekwencje w teledysku.

O szczególne bezpieczeństwo dbano nie tylko ze względu na piosenkarkę, ale również na Szczęsnego.

Wojtek jest właśnie w trakcie rozgrywek Ligi Narodów, wszystko musiało być zorganizowane tak, by nie było cienia szansy na jego zarażenie się na planie. Inaczej polska drużyna byłaby w tarapatach – mówi informator SE.

Kolejna kwarantanna dla Wojtka Szczęsnego znów mogłaby wiązać się z długą rozłąką od ukochanej i synka.


Marina w teledysku

Marina w teledysku

Marina w teledysku

Marina w teledysku

Marina w teledysku

Marina w teledysku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×