Stare intymne zdjęcie Mariny z byłym partnerem krąży w sieci! Reakcja gwiazdy jest imponująca!

Marina Łuczenko - prezent urodzinowy

Marina Łuczenko - prezent urodzinowy

Marina Łuczenko na swoim Instastory udostępniła zdjęcie sprzed lat. Nie jest na nim jednak sama. Towarzyszą jej przyjaciele oraz były chłopak – Wojtek Łozowski. 

Marina Łuczenko od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Wojtkiem Szczęsnym. Para zakochała się w sobie do tego stopnia, że stanęła na ślubnym kobiercu, a potem zdecydowała się na powiększenie rodziny. Małżonkowie wspólnie wychowują synka Liama, który pod koniec czerwca skończy roczek.

Mało kto pamięta jednak, że to nie Wojtek był pierwszą medialną miłością gwiazdy. Przed piłkarzem piosenkarka związana była z Wojtkiem Łozowskim, wokalistą zespołu Afromental. Połączyły ich wspólne zainteresowania, spośród których największym była miłość do muzyki. Niestety i to nie wystarczyło, by uczucie między nimi mogło przetrwać na dłużej:

Zakochaliśmy się w sobie na maksa. Jego pasją też jest muzyka. Myślałam, że będziemy się wzajemnie wspierać i rozumieć. Nie udało się. Zawiodłam się – przyznała Marina w jednym z wywiadów.

Wygląda jednak na to, że para nadal ma dobre relacje. Niedawno Wojtek wrzucił do sieci zdjęcie z 2008 roku, na którym pozuje w otoczeniu przyjaciół. Wśród nich jest także jego dawna ukochana. Piosenkarka zamiast ominąć to zdjęcie i wcale na nie nie reagować, udostępniła je na swoim Instastory, co pokazuje że nadal łączy ją bardzo pozytywna znajomość z dawnym partnerem.

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Syn Mariny Łuczenko dokonał czegoś niewiarygodnego! Dumna gwiazda wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Zobacz: Marina Łuczenko pierwszy raz o niani i nieprzespanych nocach. Jakim dzieckiem jest Liam? 


Marina Łuczenko - zdjęcie z Wojtkiem Łozowskim

Marina Łuczenko - zdjęcie z Wojtkiem Łozowskim

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski byli parą

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski byli parą

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski, 2008 r. (fot. AKPA)

Marina Łuczenko i Wojtek Łozowski, 2008 r. (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×