Marina wystąpiła z tatą w „Jaka to melodia?”. Wszystko super, ale co się stało z jej głosem? [WIDEO]

Marina z ojcem w Jaka to melodia?

Marina z ojcem w Jaka to melodia?

Marina Łuczenko-Szczęsna z tatą Wasilem wystąpili w Jaka to melodia?. Gwiazda zaśpiewała dwie piosenki: własną i cover. Nie zdradziła jednak, jakie utwory wzięła na warsztat, choć opublikowała wideo z występu.

Marina Łuczenko na scenie zadebiutowała jako 9-latka. Od najmłodszych lat mierzyła się z przebojami największych muzycznych legend, za które nagradzano ją wielkimi brawami. W 2007 wzięła udział w międzynarodowym konkursie New Wave, w którym wygrała nagrodę specjalną w wysokości 50 tysięcy dolarów, ufundowaną przez rosyjską legendę muzyki, Ałłę Pugaczową. Trzy lata później wydała singiel Glam Pop i od tego czasu stała się czołową bohaterką kolorowej prasy.

Zobacz: Polska na Eurowizji dla Dzieci: Wiedzieliście, że chciała nas reprezentować… Marina?! Mamy jej piosenkę sprzed 13 lat! [WIDEO]

Dotychczas Marina wydała dwie płyty. Debiutancki krążek ukazał się w 2011 roku, zaś ostatni w 2017. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że choć dostawała wiele lukratywnych propozycji z dużych wytwórni, nigdy na żadną nie przystała, bowiem nie chciała być produktem śpiewającym narzucone przez kogoś piosenki. Kilka lat temu, w wywiadzie dla magazynu K MAG, zdradziła, że kilka lat temu zainteresował się nią niemiecki Universal, a Rosjanie złożyli propozycję zaśpiewania wakacyjnego przeboju Kanikuły, który w 2008 roku był megahitem w Polsce. To jednak nie koniec zachwytów obcokrajowców. Talent i uroda Mariny zrobiły wrażenie także na jednym z rosyjskich miliarderów:

To był gość, który inwestował w talenty. Pojechałam tam z moim tatą. No i dostałam od niego kontrakt grubości książki.

Co w nim było?

Na przykład to, że nie mogę przytyć nawet dwóch kilogramów. Miałam rozplanowane ćwiczenia na siłowni co najmniej trzy razy w tygodniu. Nie mogłabym się spotykać bez jego zgody z nikim, chyba że byłby to ktoś ustawiony. Miałam opisane nawet to, jakimi samochodami będę jeździć na koncert i ile będzie soczków w garderobie. W Rosji wszystko jest ustawione.

Marina Łuczenko z ojcem Wasylem w Jaka to melodia?

Obecnie Marina spełnia się jako artystka. Nagrywa to, co chce, a do tego zbiera za to świetne recenzje. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że talent wokalny odkrył w niej ojciec, który był muzykiem. To Wasil Łuczenko udzielał jej pierwszych lekcji śpiewu i namówił do udziału w zajęciach pod okiem zawodowców. Piosenkarka jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Zobacz: Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie z tatą z 1993 roku! Jak wyglądała?

Marinę z ojcem łączy bliska więź, o czym właśnie przekonaliśmy się po raz kolejny. Pan Wasil wystąpił gościnnie u boku córki w programie Jaka to melodia?Artystka zaśpiewała dwa przeboje – swój oraz cover. Niestety nie wiemy, po jaki repertuar sięgnęła, bowiem nagranie, którym podzieliła się z internautami, jest pozbawione dźwięku. W ten sposób żona Wojciecha Szczęsnego zachęciła swoich sympatyków do udziału w zabawie:

Zaśpiewałam jeden z moich utworów, ale też na potrzeby programu cover. Jak myślicie co zaśpiewałam? – zagaiła do dyskusji.

Fani Mariny natychmiast zaczęli zgadywać, jakie to utwory ich idolka mogła wziąć na warsztat. Często typowano hit Ariany Grande Thank U, Next oraz Shallow Lady Gagi, za który kilka miesięcy temu Łuczenko zebrała sporo gratulacji na Instagramie.

Na odpowiedź na zadane przez Marinę pytanie pozostaje nam czekać do dnia emisji odcinka, którego data na razie nie jest znana. Póki co, możemy podziwiać wizję. A jest na kim zawiesić oko 🙂

Zobacz: Kiedyś szczyt obciachu, dzisiaj hit mody! Marina założyła kontrowersyjne buty. Cena powala


Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko na zdjęciu z dzieciństwa

Marina Łuczenko w bikini

Marina Łuczenko w bikini

Marina pokochała spinki

Marina pokochała spinki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×