Marina i Ania Lewandowska śmieszkują w sieci z Wojtka Szczęsnego i Roberta Lewandowskiego. Tego mężowie na pewno im nie zapomną

Marina i Anna Lewandowska

Marina i Anna Lewandowska

Marina i Anna Lewandowska postanowiły zażartować w sieci ze swoich mężów. Jakie zdjęcia opublikowały żony liderów naszej reprezentacji?

Marina i Anna Lewandowska chętnie spędzają ze sobą czas. Polubiły się także ich dzieci, co nieraz ich sławne mamy pokazywały w social mediach. Klara Lewandowska i Liam Szczęsny mają szansę w przyszłości zostać przyjaciółmi.

Ostatnio nie mają wielu okazji na to, żeby się widywać, bo każda z nich ma wypełniony po brzegi kalendarz, a poza tym mieszkają daleko od siebie.

Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z Mariną, która zdradziła, dlaczego nie pojawiła się jeszcze u Ani i Roberta w Barcelonie.

Miałam zaproszenie od Ani tyle razy. Nie mam nigdy czasu. Zawsze jest coś do załatwienia, jakieś sprawy, interesy i nie zdążyłam pojechać podczas tych wakacji. Ale oczywiście się wspieramy i lubimy.

Marina nie ukrywa, że chętnie wybrałaby się do Barcelony, ale zaprasza też Anię do siebie:

Chętnie polecę do Barcelony, Ania też jest zaproszona do nas do Marbelli, bo mamy do siebie blisko. Zapraszała mnie też na Majorkę. Jesteśmy w kontakcie i się wspieramy.

Teraz obie kibicują swoim mężom podczas ich występów na Mistrzostwach Świata w Katarze. Po meczu z Arabią Saudyjską miały co świętować. Kiedy jednak emocje nieco opadły, postanowiły zażartować z Wojtka i Roberta.

Marina i Anna Lewandowska żartują z mężów

Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny i ich koledzy rozegrali już dwa mecze na mundialu. Pierwszy zakończył się remisem z Meksykiem. Kibice nie kryli rozczarowania, zwłaszcza że kapitan drużyny zmarnował rzut karny. Za to kolejna rozgrywka, która odbyła się w sobotę, to sukces naszych, którzy wygrali 2-0 po bramkach Zielińskiego i właśnie Lewego.

Mieliśmy okazję zobaczyć, jak mecz przeżywała żona Wojtka Szczęsnego. Bramkarz reprezentacji uratował naszych przed utratą gola, obronił rzut karny i jest obecnie na czele najlepszych bramkarzy mundialu.

Nie da się ukryć, że są liderami biało-czerwonych. Ich małżonki nie ukrywają dumy, ale kiedy opadły emocje, postanowiły zażartować ze swoich mężczyzn. Na Instastory obie opublikowały tego samego mema. To zdjęcie Wojtka i Roberta ze zgrupowania kadry jeszcze przed Euro 2020, zrobione przez paparazzi, które zostało opatrzone zabawnym dialogiem:

Nie bo Ty bohater.

Nie, bo Ty.

Ale  dla mnie Ty.

A dla mnie Ty.

Prawda, że w momencie, kiedy Polska jest na pierwszym miejscu w swojej grupie na mundialu, można sobie pożartować, a panowie rzeczywiście urośli do bohaterów drużyny.


Marina i Ania Lewandowska żartują z Roberta i Wojtka

Marina i Ania Lewandowska żartują z Roberta i Wojtka

Marina i Ania Lewandowska żartują z Roberta i Wojtka

Marina i Ania Lewandowska żartują z Roberta i Wojtka

Marina kibicuje Polsce za kulisami sylwestrowego spotu Dwójki

Marina kibicuje Polsce za kulisami sylwestrowego spotu Dwójki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×