Marina po imprezie dostała pytanie o Joannę Opozdę. Jej reakcja zdradza więcej niż tysiąc słów. To nie wygląda dobrze!

Joanna Opozda i Marina

Joanna Opozda i Marina

Marina została zapytana przez fankę o relację z Joanną Opozdą. Jej odpowiedź daje wiele do myślenia. Czy panie zakończyły już znajomość?

Joanna Opozda Marina znają się od lat. Żona Wojtka Szczęsnego wspierała koleżankę po rozstaniuAntkiem Królikowskim. Przypomnijmy, że partner odszedł od Asi na krótko przed tym, gdy ta urodziła ich syna, Vincenta.

Jeszcze w czerwcu panie bawiły się na jednej imprezie. Gościły na wieczorze panieńskim innej przyjaciółki. Zdjęcia z wydarzenia trafiły do social mediów. Dziś znajoma Opozdy dostała pytanie o ich kontakt. Reakcja nie wskazuje na nic dobrego.

Marina dostała pytanie o przyjaźń z Joanną Opozdą. Jak zareagowała?

Piękność dodała w niedzielę zdjęcia z sobotniego wypadu.

Co to był za wieczór #somuchfun
Mamasita na wychodnym

Pod albumem zaroiło się od komentarzy:

 • Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny.

 • Marina Łuczenko Szczęsna to najpiękniejszy skarb na ziemi.

 • Wohooo, ale laski!

Jedna z internautek zapytała o przyjaźń Mariny i Asi:

Co się stało z twoją przyjaźnią z Asią Opozdą? Nie widać, żebyś ją wspierała w tym trudnym czasie.

Jak podaje Plotek, adresatka usunęła pytanie, co nie wróży nic dobrego. Dziennikarze zasugerowali, że panie się poróżniły.

Jak myślicie, co mogło poróżnić gwiazdy? – zapytali.

Co myślicie na ten temat?

Joanna Opozda wysuwa oskarżenia wobec Antka Królikowskiego

Koleżanka Mariny ostatnio wysunęła ciężkie oskarżenia względem ex-partnera. Zarzuciła mu, że nie płaci alimentów i nie interesuje się dzieckiem:

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z tobą skontaktować? (…)  O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim ty jesteś ojcem?

Jego odpowiedź znajdziecie tutaj.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Marina na imprezie

Marina na imprezie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajne fotki ja zawsze miałem ku..wa ku..wa ja pierd..le jeb..ne bachory takie a ja odwrotnie i wracam taksą ha ha ale jest progres muszę dorobic na kredyt bo mamy jeszcze 8lat płacimy 2000 a dajemy 2,500 a jak damy 3000 to za 5lat dom jest nasz naucz kochac tych co zapomnieli juź a co mnie to gó..no obchodzi kaźdy zarabia ile chce vasco 100 jezyków online ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Przyjaciółka,to chyba w tym przypadku,słowo nad wyrost użyty. Przyjaciółka,to ktoś jak siostra,powiernica,oddana i wspierająca. Tu chyba raczej chodzi o znajoma,która w obliczu zaistniałych sytuacji podwinęła ogon pod siebie i zwiała jak kundel. I taka to przyjaźń na użytek publiczny. Sorry,o ile pani Opłaca jest przepiękna kobieta o tyle pani Marina ani uroda ani intelektem nie grzeszy. To moje zdanie.

 • Gość pisze:

  Taka marina już jest ze jak przyjaciółka potrzebuje jakiejs pomocy to jej nie ma to samo było z Borucowa

 • ZNAWCA pisze:

  Ona jest UKRAINSKIEGO POCHODZENIA nie pilskiego. po drugie jak widać wiele ja nie obchodzi wojna na Ukrainie!!.. i jej kolezaneczek o podobnej ukraińskiej urodzie…..bawią się w najlepsze a naiwne Polaczki pomagają ich pobratymcom.

 • Gość pisze:

  Te to mają wyrąbane na wszystko

 • Gość pisze:

  Same rasowe pustaki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×